Concordia 2:4 Kotwica

Skład: M. Dobrzyński, M. Wawrzynowicz, P. Kaczmarek, G. Sołtysiak, P. Landskowski (46′),  J. Frankowski, D. Chandze , Ł, Słabolepszy (73′), J.Jerszyński (76′), P. Wolkiewicz (86′), K. Przybył

Rezerwa: M. Trochanowski, K. Krzeminski (46′), M. Moscipan (73′),  T. Górny (86′) Sz. Szymański, F. Siejak

Kartki: M. Wawrzynowicz (żółta)

Już w 5′ bramkę dla Kotwicy zdobył D. Chandze. W kolejnych minutach Kotwica starała się pójść za ciosem i zdobyć kolejnego gola. Udało się w 17′ kiedy na 2:0 podwyższył J. Jerszyński. W 36′ gospodarze zdobyli jednak gola kontaktowego. Kotwica starała się dalej realizować założenia taktyczne, rozgrywając piłkę w środku boiska i starając się wyprowadzić skuteczny atak. Do końca pierwszej połowy wynik nie uległ zmianie. Kolejnego gola udało się zdobyć w 63′ za sprawą J. Jerszyńskiego- Kotwica wygrywała 3:1. W 77′ Concordia zdobyła bramkę na 2:3. Na szczęście nie rozproszyło to zawodników Kotwicy, dalej grali konsekwentnie i co najważniejsze w 82′ bramkę na 2:4 zdobył J. Jerszyński, a tym samym strzelił w tym meczu hat-tricka.