czwartek, 25 kwietnia, 2024

Dobry występ naszych żaków w Śremie.

20150425_093751Dnia 25.04.2015 roku drużyna żaków rozegrała kolejną część swoich rozgrywek ligowych.

Pierwsze spotkanie z Wartą Śrem 2:1 wygrane. Bramki Maciej Wiatr i Borys Piętka. Spotkanie z gospodarzami turnieju, od początku przewaga naszego zespołu co potwierdzają 2 bramki i zdobyte 3 punkty.

Drugi mecz z Avią Kamionki 1:1. Bramka Macieja Wiatra. Niestety to spotkanie nie było w dobre w naszym wykonaniu. Przespana pierwsza połowa, przez co przegrywamy do przerwy 0:1. Druga połowa to przewaga naszej drużyny, strzelona bramka na 1:1 jednak nie udaje nam się wygrać tego meczu.

Trzeci mecz z Wielkopolska II Komorniki 6:1 wygrana. Bramki Maciej Wiatr x4, Krzysiu Plaszczak i Borys Piętka. Od początku dominacja naszej drużyny w tym spotkaniu, pierwsza połowa zakończona wynikiem 3:1. W drugiej również strzelone 3 bramki i pewna wygrana.