wtorek, 23 kwietnia, 2024

Dziewczyny 6:1 Grom Wolsztyn

Po porażce na rozpoczęcie sezonu w meczu wyjazdowym z Medanem Gniezno 3:2, dziewczynom przyszło zainaugurować rozgrywki na własnym boisku. Niesione dopingiem publiczności pokonały rywalki 6:1. Dziewczyny od początku starały się kontrolować przebieg spotkania, choć w pierwszych minutach brakowało nieco pewności. Wraz z upływem czasu gra wyglądała coraz lepiej, czego efektem były zdobywane bramki. Bardzo skuteczna w ataku była E. Jankowska, która zdobyła 4 bramki, za każdym razem nie dając szansy bramkarce na obronę strzału. Bramkę na 5:0 po indywidualnej akcji zdobyła A. Śniowska. Na 6:0 wynik podwyższyła M. Styperek, wykorzystując znakomite zagranie I. Piechowiak. W ostatnich minutach zawodniczkom Gromu udało się strzelić honorowego gola i mecz zakończył się wynikiem 6:1.