piątek, 19 kwietnia, 2024

Dziewczyny wygrywają w Wolsztynie

Zwycięstwem 5:1 zakończył się wyjazdowy mecz Kotwicy z Gromem Wolsztyn. Już w drugiej minucie szansę na zdobycie pierwszego gola miała E. Jankowska, niestety uderzyła niecelnie. W następnych minutach przewagę uzyskał zespół z Wolsztyna i to im udało się zdobyć bramkę. Na szczęście stracony gol zmobilizował Kotwicę do lepszej gry i jeszcze przed przerwą dziewczyny strzeliły dwie bramki. Od początku drugiej połowy Kotwica atakowała rywalki, chcąc podwyższyć wynik spotkania. Gra układała się o wiele lepiej niż w pierwszej połowie, co zaowocowało zdobyciem 3 kolejnych bramek. Wszystkie 5 w tym spotkaniu strzeliła E. Jankowska.

Do końca rundy przed dziewczynami jeszcze dwa trudne mecze. 4.11. o godz. 14:00 zapraszamy na stadion w Kórniku na mecz ze Zjednoczonymi Kaczory, a 11.11. o godz. 10:00 na mecz wyjazdowy do Środy.