piątek, 26 kwietnia, 2024
Rocznik 2009

Grad goli w meczu Młodzików 2009.

Młodzik D2 – 2 liga okręgowa grupa 1

W niedzielę 13 września 2020r. drużyna młodzików rocznik 2009 Kotwicy Kórnik rozegrała w roli gospodarza mecz z Pogonią Ksiaż Wlkp.
Po pierwszej wyrównanej połowie remisowaliśmy 2:2. Mimo dobrej gry i kilku dogodnych sytuacji bramkowych nie udało się objąć prowadzenia. W obronie opełniliśmy kilka błędów w ustawieniu co pozwoliło rywalom zdobyć 2 bramki i stworzyć jeszcze kilka szans bramkowych.
Po przerwie przez kilka minut gra się nie zmieniła. Obie drużyny popełniały błędy w obronie. Przy wyniku 4:4 w kilka minut zdobywamy 2 bramki. Skuteczna gra w odbiorze oraz dobra współpraca formacji obrony i pomocy pozwoliła wyjść na prowadzenie, którego nie oddaliśmy do końca meczu. Podsumowaniem dobrej gry w ostatnim kwadransie były 2 bramki w ostatnich minutach spotkania. Ostatecznie wygrywamy 8:4.
Brawa dla drużyny za walkę i zaangażowanie w grę do ostatniego gwizdka.

Kotwica Kórnik – Pogoń Książ Wlkp. 8:4 (2:2)
Bramki: 10′ Krzywobłocki, 29′ Konatkowski, 33′ Chmielewski, 37′ Krzywobłocki, 50′ Chmielewski, 55′ Chmielewski, 59′ Wlazły, 60′ Chmielewski

Skład: Rauk Dawid, Piętka Bruno, Kaźmierczak Jan, Szafoni Jakub, Dulski Wojciech, Krzywobłocki Kacper, Chmielewski Igor, Mydlarz Mikołaj, Wlazły Cezary, Miara Mateusz, Konatkowski Jan, Gorzałczany Borys, Cieślak Tomasz.