KOTWICA Kórnik- UKS GÓRNICZA Konin 2:1

bramki dla Kotwicy: Serafiniak, Grzybkowska

Seniorzy

Skład: Kamil Lesiński, Wawrzynowicz Michał, Rogowski Adam, Kowalewski Dawid, Krenz Piotr,       Nawrot Tomasz, Daniel Marcin( 70′ Kuza) Nowak Michał (60′ Zielińkski) , Pytlak Mieszko, WolkiewiczPaweł (70′ Olejniczak), Wieśko Błażej (76′ Bartkowiak) .

Pierwsza połowa to zdecydowana przewaga Kotwicy. W 22 min. atomowy strzał oddaje Michał Nowak z ok. 25 metrów- piłka trafia jednak w poprzeczkę. Bezbramkowa pierwsza połowa pod dyktando Kotwicy dobiegła końca. Po przerwie gra się wyrównała okazje do zdobycia bramki miały obie drużyny. Ostatnie 8 min. Sparta osiągnęła przewagę ale świetna postawa Kamila Lesińskiego w bramce uniemożliwiła zdobycie gola Sparcie. Ukarani żółtą kartą w tym meczu: Nowak, Nawrot.

Seniorki

Skład: Blige- Chojnacka, Boguszyńska, Serafiniak, Jędraszyk- Jaskuła, Dziabaszewska (60′ Liskowiak), Suchorowska (80′ Plewa), Kaczmarczyk J.(20′ Grzybkowska) – Weber, Cerajewska (85′ Boćkowska)

Po dobrym meczu tydzień temu z Polonią Środa oczekiwaliśmy ponownie pięknego widowiska tyle, że z dodatkiem bramek. Niestety nasze dziewczyny pokazały, że albo ładnie grają albo wygrywają. Z tych dwóch opcji zawsze lepiej wygrywać i piąć się w górę tabeli. Panie kontrolowały ten mecz mimo braku dokładności, skuteczności i porozumienia. Udało się zdobyć bramkę na 1:0 jeszcze przed gwizdkiem kończącym 1 połowę.  Sytuacja zmieniła się w drugiej części kiedy to zawodniczki z Konina zaczęły tworzyć składne akcje. Ale to znów my strzelamy i prowadzimy w 60min 2:0. Dziesięć minut później sędzia dyktuje rzut karny dla Gości. Robi się nerwowo bo w 70 min mając wynik 2:1 wszystko może się zdarzyć. Jednak nasze dziewczyny nie pozwoliły sobie ukraść 3pkt i zostają one w Kórniku.