Kotwica 2:0 Kłos Zaniemyśl

Skład: M. Dobrzyński, M. Wawrzynowicz, G. Sołtysiak, P. Landskowski, P. Kaczmarek, Ł. Słabolepszy (89′), J. Frankowski, D. Chandze, T. Nawrot, P. Wolkiewicz (83′), J. Jerszyński (73′)

Rezerwa: M. Trochanowski, K. Krzemiński (83′), T. Górny, M. Mościpan, D. Przybył (89′), K. Przybył (73′)

Kartki: J. Jerszyński (żółta)

Pierwsze minuty spotkania to kompletna dominacja Kotwicy. Dwie 100% okazje do strzelenia gola miał J. Jerszyński, ale za każdym razem uderzał niecelnie. Po ok. 20 minutach gry udało się zdobyć zasłużoną bramkę. Piłkę w polu karnym przyjął T. Nawrot i technicznym strzałem pokonał bramkarza gości. Do 30′ zawodnicy Kotwicy kontrolowali przebieg spotkania. Stworzyli jeszcze kilka niezłych akcji, ale żadna nie była zakończona groźnym strzałem. W końcówce pierwszej połowy coraz lepiej zaczęli grać gracze Kłosa. Na szczęście obrona nie popełniła większych błędów i do przerwy było 1:0. W drugiej połowie mecz się wyrównał. Jednak to Kotwicy udało się zdobyć kolejną bramkę. W 65′ mocno przy słupku uderzył J. Jerszyński, tak że bramkarz zdołał jedynie sparować piłkę na rzut rożny. Dobre dośrodkowanie spod chorągiewki wykorzystał G. Soltysiak, który pewnym strzałem głową podwyższył wynik na 2:0. W 80′ szansę na zdobycie gola kontaktowego miał Kłos, ale strzał z rzutu wolnego skutecznie obronił M. Dobrzyński.