Lekcja pokory dla Młodzika

Kolejka nr 9.
Kotwica Kórnik – Mieszko Gniezno 1:5 (0:1)
Bramka: Mateusz Kasprowicz (karny) 59 min.

Po bardzo słabym występie w poprzedniej kolejce z AKF Poznań naszym przeciwnikiem była trzecia drużyna w tabeli.

Początek bardzo dobry w naszym wykonaniu, pierwsze 10 minut pokazało, że możemy rywalizować na równi z każdym przeciwnikiem, gdy gramy w piłkę. Jeden błąd kosztował nas bramkę straconą w 15 minucie.
Druga połowa to ofensywne nasze ustawienie, które miało pomoc nam zdobyć bramkę wyrównującą. Mieliśmy sytuację na 1:1 jednak nie wykorzystaliśmy jej, a po chwili błąd sędziego oraz nasze zastanowanie w obronie skutkowało bramką na 0:2.
Po drugiem golu otworzyliśmy się chcąc strzelić choć jedną bramkę w tym meczu.
3 błędy naszych zawodników i wynik brzmiał 0:5, jednak graliśmy do końca i w ostatniej minucie bramkę z karnego strzelił Mateusz Kasprowicz.

Brawo za walkę, brawo za postawę, wynik będzie lepszy w następnych meczach !!😊

Skład: Bartek Marcinkowski, Krzysztof Plaszczak, Borys Piętka, Mateusz Kasprowicz, Jakub Loga, Michał Smoliński, Filip Wittmann, Fabian Kowalski, Maciej Wiatr oraz Borys Chmielewski, Mikołaj Alankiewicz, Piotr Rozmiarek, Stanisław Stolarek, Igor Chęciek, Dominik Nowicki, Borys Adamowicz, Andrzej Anioła.