sobota, 20 kwietnia, 2024

Lider zbyt mocny

pilkarski-weekend-97446W dzisiejszym spotkaniu zespół Kotwicy podejmował na własnym boisku lidera tabeli Jarotę Jarocin. Niestety zespół z Jarocina okazał się być zbyt silnym przeciwnikiem i wywiózł trzy punkty z naszego terenu. Od samego początku spotkania to goście ruszyli do zdecydowanych ataków, lecz nie potrafili znaleźć drogi do bramki Kotwicy strzeżonej przez Kacpra Chojnackiego. Niestety w dwudziestej minucie spotkania po błędzie całego naszego zespołu goście zdobyli pierwszą bramkę w tym spotkaniu. Nasz zespół szukał swoich szans w kontrataku i stałych fragmentach gry lecz niestety żaden z tych elementów nie przyniósł nam efektu bramkowego. Tak więc pierwsza część spotkania zakończyła się jednobramkowym prowadzeniem gości. Co gorsze druga część spotkania również rozpoczęła się nie najlepiej, gdyż już w czterdziestej piątej minucie zespół z Jarocina podwyższył wynik na 2:0. Nie mając już nic do stracenia nasi zawodnicy odważniej ruszyli do akcji ofensywnych i chwilę później mogli zmienić wynik meczu. Do szarżującego lewym skrzydłem boiska Janka Pluty dobiegł w ostatniej fazie obrońca gości i swoją interwencją zażegnał utracie bramki. Co się nie udało zawodnikom Kotwicy, udało się Jarocie która w 57 minucie spotkania ustaliła wynik na 0:3. Do końca meczu zarówno jedni jak i drudzy starali się zmienić wynik meczu lecz więcej goli już nie padło i trzy punkty pojechały do Jarocina.