piątek, 19 kwietnia, 2024

Młodziki pokonane w zaległej kolejce

Młodzik D1 kolejka nr 2 zaległa
AP Reissa – Kotwica Kórnik 3:0 (1:0)

W dniu 16.11.2018 rozegraliśmy ostatnie spotkanie ligowe w tej rundzie jesiennej, naszym przeciwnikiem była drużyna AP Reissa.

Spotkanie zaczęliśmy nie bojąc się przeciwnika, który prowadzi w naszych rozgrywkach ligowych.
Próbowaliśmy od początku meczu grać w piłkę, niestety w 15 minucie straciliśmy bramkę na 1:0, ale nadal próbowaliśmy grać w piłkę, a swoją sytuację miał Maciej Wiatr.
W drugiej połowie mecz bardziej się otworzył i pomimo przewagi drużyny gospodarzy stworzyliśmy sobie dwie sytuacje, które mogły zakończyć się bramką dla nas. Popełniliśmy dwa błędy w obronie, przez co straciliśmy dwie bramki, a mecz skończył się wynikiem 3:0 dla gospodarzy.

Cieszy postawa całego zespołu, gdyż nie odstawaliśmy znacząco od drużyny, która prowadzi w naszej lidze. Próbowaliśmy grać dziś w piłkę. Nasza dalsza dobra postawa oraz determinacja na treningach może przynieść efekt na wiosnę!