Na inaugurację zwycięstwo 3:1

Skład: M. Dobrzyński, P. Kaczmarek, G. Sołtysiak, P. Landskowski, M. Wawrzynowicz, J. Frankowski (40′), D. Chandze, Ł. Słabolepszy (82), T. Nawrot, D. Przybył (78′), J. Jerszyński

Rezerwa: P. Wolkiewicz (40′), M. Mościpan (78′), B. Graliński (82′), T. Górny

Kartki: Ł. Słabolepszy (żółta), J. Jerszyński (żółta)

22.08 o godz. 18:00 w ramach pierwszej kolejki ligi okręgowej Kotwica podejmowała na wyjeździe Stellę Luboń.

Pierwsza połowa nie należała do porywających. Gra toczyła się głównie w środku boiska, a żadna z drużyn nie była w stanie przeprowadzić akcji, która mogłaby zagrozić bramce rywali. Jedyną dogodną sytuację miał w 10′ Ł. Słabolepszy. Po jego rzucie wolnym piłka uderzyła w spojenie słupka z poprzeczką.

Wraz z rozpoczęciem drugiej połowy Kotwica zaczęła pewniej grać piłką. Na efekt nie trzeba było długo czekać bo już w 49′ po dobrym podaniu P. Kaczmarka, piłkę w długi róg bramki posłał J. Jerszyński i wyprowadził drużynę na prowadzenie. Chwilę później groźną kontrę wyprowadzili gospodarze, ale dobrą interwencją popisał się M. Dobrzyński. W 60′ z rzutu wolnego piłkę dośrodkowywał Ł. Słabolepszy, a dobrym uderzeniem głową popisał się P. Landskowski i było 2:0. W 65′ P. Wolkiewicz oddał mocny strzał zza pola karnego, ale piłka zatrzymała się na poprzeczce. W 75′ było 3:0. Ł. Słabolepszy zagrał dobrą piłkę ze środka pola, J. Jerszyński wyprzedził obrońców, przyjął zagranie i ponownie przymierzył w długi róg bramki, nie dając bramkarzowi szans na obronę. Minutę później Stelli udało się zmniejszyć rozmiary porażki. Niepewne interwencje obrońców Kotwicy sprawiły, że piłkę w polu karnym przyjął zawodnik gospodarzy i pewnym strzałem, z małej odległości pokonał M. Dobrzyńskiego. Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie i Kotwica zdobyła cenne 3 pkt.