piątek, 19 kwietnia, 2024

Orliki młodsze 2009 grały w sobotę i niedziele

W dniu 13.04.2019 rozegrany został mecz III ligi grupy IV Orlika E2 w Kórniku.

Nasi podopieczni dość szybko stracili 3 bramki co podcięło im skrzydła. Brakowało pomysłu na rozegranie akcji ofensywnych, próby gry 1×1 z przeciwnikiem i zwykłej boiskowej walki.
Kotwica Kórnik – Pogoń Książ Wlkp. 0:8 (0:3)

W dniu 14.04.2019 rozegrany został mecz III ligi grupy I Mistrzowskiej Orlika E2 w Kórniku.

Znów dobry mecz Orlików. Od początku kontrolowaliśmy i stwarzaliśmy sobie wiele sytuacji strzeleckich. Do przerwy prowadzimy 2-1.
Drugą połowę również zaczęliśmy dobrze, ale z biegiem czasu pogubiliśmy się i przeciwnik ze stanu 2-6 złapał kontakt na 4-6. Na szczęście wynik nie uległ już zmianie i dowieźliśmy korzystny rezultat do końca meczu. Warto podkreślić, że bramek mogliśmy zobaczyć więcej, ale świetnie w bramce spisywali się golkiperzy obu drużyn.
Kotwica Kórnik – Mieszko Gniezno 6:4 (2:1)