Grają Seniorki!

Kotwica Kórnik vs Medyk II Konin

Seniorzy przygotowują się do rundy wiosennej.

Od 18 stycznia drużyna seniorów rozpoczęła przygotowania do rundy wiosennej. Cel jaki stoi przed drużyną to utrzymanie w IV lidze […]

Futsal: UAM nie do zatrzymania

8.02.16 Kotwica Kórnik- AZS UAM Poznań 2:4 (0:2) Bramki: Cerajewska, Boguszyńska- 3x Zając, Marczak

Seniorzy ciężko trenują

06.02.16 Drużyna Seniorów przygotowania do rundy rewanżowej rozpoczęła 18 stycznia. Trenują 3 tygodnie a już rozegrali dwa sparingi!

Bal karnawałowy Kotwicy za nami

23 stycznia 2016 roku w Trzebisławkach odbył się bal karnawałowy organizowany przez Kotwicę Kórnik. Z tego miejsca Zarząd Kotwicy Kórnik z […]

Cykl „Trener zna drużynę… czas poznać trenera”

Damian Kęcel pracuje tylko jako trener dzięki czemu może całkowicie poświęcić się treningom i meczom. Trenuje wszystkich bramkarzy w klubie […]

Futsal: Kolejne zwycięstwo

1.02.16 MKS Kresowiak Orion Siemiatycze- Kotwica Kórnik 2:6( 1:2) Bramki dla Kotwicy: 3x Cerajewska, 2x Jacewicz, Weber

Badania lekarskie!

Dnia 3 lutego odbędą się obowiązkowe badania lekarskie. Zapraszamy następujące grupy: Młodziki 15:45 Żaki 16:30 Młodziczki 17:00 Seniorki 18:00 Jeśli […]

Kotwica Kórnik na Grodzisk Cup 2016

25.01.16 W miniony weekend miał miejsce XII w swojej historii Grodzisk Cup. Kotwica Kórnik wystawiła jedną drużynę w kategorii -open […]

Futsal: Bolesna porażka Kotwicy

25.01.16 Kotwica Kórnik- AWF Warszawa 2:7 (2:3) Bramki: Jędraszyk 6, Weber 8 – Pepłowska 36, 36, Grodzka 3, Zduńczyk 7, […]

„Trener zna drużynę… czas poznać trenera”

Marek Bugajski niebawem zostanie tatą, czy doświadczenie w pracy z dziećmi pomoże mu w opiece nad dzieckiem? Przybył z odległego […]

Młodzik: Informacja dla rodziców

Od prawie dwóch tygodni działa strona internetowa Młodzików. Zachęcamy do regularnego zaglądania na stronę https://web.facebook.com/kssmlodzik/ , ponieważ będą się tam pojawiały aktualne […]

Poprzednia kolejka I liga

DataGospodarze-GościeKolejka
2018-09-22 11:00:2022.09.181 - 16
2018-09-22 12:00:5022.09.180 - 26
2018-09-22 14:00:4722.09.183 - 66
2018-09-22 16:00:1622.09.182 - 36
2018-09-22 16:00:5022.09.183 - 56
2018-09-23 13:00:0723.09.181 - 76

Następna kolejka I liga

DataGospodarze-GościeKolejka

Poprzednia Kolejka

DataGospodarze-Goście
2018-09-01 09:29:421.09.183 - 1
2018-09-01 09:30:071.09.182 - 1
2018-09-01 09:30:341.09.181 - 2
2018-09-01 09:31:011.09.181 - 0
2018-09-01 09:31:261.09.181 - 2
2018-09-01 09:32:431.09.182 - 2
2018-09-02 09:31:502.09.183 - 6
2018-09-02 09:32:162.09.180 - 0
2018-09-02 09:33:072.09.184 - 1
2018-09-02 17:00:522.09.184 - 3

Następkna Kolejka

DataGospodarze-Goście
2018-09-04 16:00:314.09.184 - 3
2018-09-08 16:00:098.09.185 - 0
2018-09-08 16:00:178.09.184 - 1
2018-09-08 16:00:278.09.183 - 2
2018-09-08 16:00:338.09.183 - 0
2018-09-08 16:00:458.09.182 - 3
2018-09-08 16:00:558.09.181 - 3
2018-09-08 17:00:138.09.181 - 1
2018-09-08 17:00:498.09.181 - 3

  Grają seniorzy

KS Opatówek vs Kotwica

IV Liga

6 - 2

Iskra Szydłowo vs Huragan Pobiedziska

1 - 1

Mieszko Gniezno vs 1922 Lechia Kostrzyn

1 - 3

Kotwica Kórnik vs Grom Plewiska

3 - 3

Sparta Oborniki vs Lubuszanin Trzcianka

2 - 2

Zjednoczeni Trzemeszno vs 1922 Lechia Kostrzyn

3 - 0

Wełna Skoki vs Huragan Pobiedziska

2 - 0

Iskra Szydłowo vs Tarnovia Tarnowo Podgórne

1 - 4

GLKS Wysoka vs Grom Plewiska

2 - 1

Kotwica Kórnik vs GKS Dopiewo

1 - 4

Mawit Lwówek vs Warta Międzychód

1 - 2

Płomień Przyprostynia vs Lubuszanin Trzcianka

2 - 1

Sparta Oborniki vs Mieszko Gniezno

0 - 1

1922 Lechia Kostrzyn vs Mieszko Gniezno

3 - 1

Lubuszanin Trzcianka vs Sparta Oborniki

5 - 1

Warta Międzychód vs Płomień Przyprostynia

3 - 0

GKS Dopiewo vs Mawit Lwówek

0 - 1

Grom Plewiska vs Kotwica Kórnik

1 - 4

Tarnovia Tarnowo Podgórne vs GLKS Wysoka

2 - 1

Huragan Pobiedziska vs Iskra Szydłowo

2 - 0

Zjednoczeni Trzemeszno vs Wełna Skoki

3 - 3

Wełna Skoki vs 1922 Lechia Kostrzyn

5 - 1

Iskra Szydłowo vs Zjednoczeni Trzemeszno

1 - 1

GLKS Wysoka vs Huragan Pobiedziska

2 - 0

Kotwica Kórnik vs Tarnovia Tarnowo Podgórne

0 - 3

Mawit Lwówek vs Grom Plewiska

0 - 2

Płomień Przyprostynia vs GKS Dopiewo

0 - 2

Sparta Oborniki vs Warta Międzychód

1 - 5

Mieszko Gniezno vs Lubuszanin Trzcianka

1 - 0

GLKS Wysoka vs Tarnovia Tarnowo Podgórne

2 - 0

1922 Lechia Kostrzyn vs Lubuszanin Trzcianka

1 - 4

1922 Lechia Kostrzyn vs Lubuszanin Trzcianka

3 - 0

GKS Dopiewo vs Sparta Oborniki

5 - 2

Grom Plewiska vs Płomień Przyprostynia

8 - 0

Tarnovia Tarnowo Podgórne vs Mawit Lwówek

3 - 1

Huragan Pobiedziska vs Kotwica Kórnik

3 - 2

Zjednoczeni Trzemeszno vs GLKS Wysoka

0 - 3

Wełna Skoki vs Iskra Szydłowo

5 - 2

Iskra Szydłowo vs 1922 Lechia Kostrzyn

2 - 0

GLKS Wysoka vs Wełna Skoki

1 - 5

Kotwica Kórnik vs Zjednoczeni Trzemeszno

3 - 1

Mawit Lwówek vs Huragan Pobiedziska

0 - 2

Płomień Przyprostynia vs Tarnovia Tarnowo Podgórne

2 - 3

Sparta Oborniki vs Grom Plewiska

0 - 1

Mieszko Gniezno vs GKS Dopiewo

1 - 2

Lubuszanin Trzcianka vs Warta Międzychód

1 - 7

1922 Lechia Kostrzyn vs Warta Międzychód

1 - 1

GKS Dopiewo vs Lubuszanin Trzcianka

3 - 1

Grom Plewiska vs Mieszko Gniezno

3 - 1

Tarnovia Tarnowo Podgórne vs Sparta Oborniki

4 - 3

Huragan Pobiedziska vs Płomień Przyprostynia

1 - 0

Zjednoczeni Trzemeszno vs Mawit Lwówek

1 - 4

Wełna Skoki vs Kotwica Kórnik

2 - 0

Iskra Szydłowo vs GLKS Wysoka

0 - 4

Mawit Lwówek vs GKS Dopiewo

0 - 3

Płomień Przyprostynia vs Warta Międzychód

2 - 2

Wełna Skoki vs Zjednoczeni Trzemeszno

5 - 4

GLKS Wysoka vs 1922 Lechia Kostrzyn

1 - 3

Kotwica Kórnik vs Iskra Szydłowo

0 - 1

Mawit Lwówek vs Wełna Skoki

3 - 3

Płomień Przyprostynia vs Zjednoczeni Trzemeszno

0 - 1

Sparta Oborniki vs Huragan Pobiedziska

1 - 1

Mieszko Gniezno vs Tarnovia Tarnowo Podgórne

2 - 2

Lubuszanin Trzcianka vs Grom Plewiska

2 - 1

GKS Dopiewo vs Warta Międzychód

2 - 0

1922 Lechia Kostrzyn vs GKS Dopiewo

1 - 2

Grom Plewiska vs Warta Międzychód

1 - 2

Tarnovia Tarnowo Podgórne vs Lubuszanin Trzcianka

1 - 1

Huragan Pobiedziska vs Mieszko Gniezno

0 - 1

Zjednoczeni Trzemeszno vs Sparta Oborniki

2 - 0

Wełna Skoki vs Płomień Przyprostynia

2 - 2

Iskra Szydłowo vs Mawit Lwówek

1 - 3

GLKS Wysoka vs Kotwica Kórnik

1 - 3

Kotwica Kórnik vs 1922 Lechia Kostrzyn

1 - 3

Mawit Lwówek vs GLKS Wysoka

1 - 3

Płomień Przyprostynia vs Iskra Szydłowo

0 - 0

Sparta Oborniki vs Wełna Skoki

1 - 0

Mieszko Gniezno vs Zjednoczeni Trzemeszno

4 - 1

Lubuszanin Trzcianka vs Huragan Pobiedziska

2 - 1

Warta Międzychód vs Tarnovia Tarnowo Podgórne

1 - 3

GKS Dopiewo vs Grom Plewiska

0 - 8

1922 Lechia Kostrzyn vs Grom Plewiska

5 - 1

Tarnovia Tarnowo Podgórne vs GKS Dopiewo

0 - 2

Huragan Pobiedziska vs Warta Międzychód

0 - 3

Zjednoczeni Trzemeszno vs Lubuszanin Trzcianka

2 - 2

Wełna Skoki vs Mieszko Gniezno

0 - 2

Iskra Szydłowo vs Sparta Oborniki

1 - 2

GLKS Wysoka vs Płomień Przyprostynia

7 - 0

Kotwica Kórnik vs Mawit Lwówek

0 - 1

Mawit Lwówek vs 1922 Lechia Kostrzyn

1 - 2

Płomień Przyprostynia vs Kotwica Kórnik

1 - 0

Sparta Oborniki vs GLKS Wysoka

2 - 3

Mieszko Gniezno vs Iskra Szydłowo

3 - 0

Lubuszanin Trzcianka vs Wełna Skoki

3 - 1

Warta Międzychód vs Zjednoczeni Trzemeszno

3 - 1

GKS Dopiewo vs Huragan Pobiedziska

4 - 2

Grom Plewiska vs Tarnovia Tarnowo Podgórne

2 - 1

1922 Lechia Kostrzyn vs Tarnovia Tarnowo Podgórne

1 - 2

Huragan Pobiedziska vs Grom Plewiska

1 - 3

Zjednoczeni Trzemeszno vs GKS Dopiewo

0 - 5

Wełna Skoki vs Warta Międzychód

1 - 0

Iskra Szydłowo vs Lubuszanin Trzcianka

3 - 3

GLKS Wysoka vs Mieszko Gniezno

0 - 4

Mawit Lwówek vs Płomień Przyprostynia

0 - 0

Sparta Oborniki vs Kotwica Kórnik

3 - 3

Płomień Przyprostynia vs 1922 Lechia Kostrzyn

1 - 0

Sparta Oborniki vs Mawit Lwówek

2 - 2

Mieszko Gniezno vs Kotwica Kórnik

2 - 1

Lubuszanin Trzcianka vs GLKS Wysoka

1 - 3

Warta Międzychód vs Iskra Szydłowo

2 - 1

GKS Dopiewo vs Wełna Skoki

6 - 0

Grom Plewiska vs Zjednoczeni Trzemeszno

4 - 3

Tarnovia Tarnowo Podgórne vs Huragan Pobiedziska

3 - 4

1922 Lechia Kostrzyn vs Huragan Pobiedziska

1 - 7

Zjednoczeni Trzemeszno vs Tarnovia Tarnowo Podgórne

1 - 7

Wełna Skoki vs Grom Plewiska

1 - 2

Iskra Szydłowo vs GKS Dopiewo

2 - 5

GLKS Wysoka vs Warta Międzychód

0 - 1

Kotwica Kórnik vs Lubuszanin Trzcianka

1 - 1

Mawit Lwówek vs Mieszko Gniezno

0 - 0

Płomień Przyprostynia vs Sparta Oborniki

1 - 0

Sparta Oborniki vs 1922 Lechia Kostrzyn

3 - 1

Mieszko Gniezno vs Płomień Przyprostynia

6 - 1

Lubuszanin Trzcianka vs Mawit Lwówek

5 - 0

Warta Międzychód vs Kotwica Kórnik

6 - 0

GKS Dopiewo vs GLKS Wysoka

0 - 0

Grom Plewiska vs Iskra Szydłowo

2 - 1

Tarnovia Tarnowo Podgórne vs Wełna Skoki

1 - 4

Huragan Pobiedziska vs Zjednoczeni Trzemeszno

2 - 3

1922 Lechia Kostrzyn vs Zjednoczeni Trzemeszno

1 - 0

Huragan Pobiedziska vs Wełna Skoki

0 - 2

Tarnovia Tarnowo Podgórne vs Iskra Szydłowo

6 - 1

Grom Plewiska vs GLKS Wysoka

3 - 0

GKS Dopiewo vs Kotwica Kórnik

3 - 0

Warta Międzychód vs Mawit Lwówek

2 - 0

Lubuszanin Trzcianka vs Płomień Przyprostynia

0 - 3

Mieszko Gniezno vs Sparta Oborniki

2 - 1

Kotwica Kórnik (K) vs KKP II Bydgoszcz

3 - 2

KKP Chełmża vs Polonia Środa Wielkopolska

0 - 10

GOSRiT Luzino vs Błękitni Stargard Szczeciński

1 - 3

Olimpia II Szczecin vs GSS Grodzisk Wielkopolski

0 - 3

Górnicza Konin vs Noteć Inowrocław

9 - 1

Lechia Gdańsk vs Olimp Gościno

1 - 0

Polonia Środa Wielkopolska vs Olimp Gościno

0 - 6

Noteć Inowrocław vs Lechia Gdańsk

3 - 0

KKP II Bydgoszcz vs Górnicza Konin

4 - 0

GSS Grodzisk Wielkopolski vs Kotwica Kórnik (K)

21 - 0

Błękitni Stargard Szczeciński vs Olimpia II Szczecin

4 - 0

KKP Chełmża vs GOSRiT Luzino

1 - 5

GOSRiT Luzino vs Polonia Środa Wielkopolska

0 - 1

Olimpia II Szczecin vs KKP Chełmża

1 - 4

Kotwica Kórnik (K) vs Błękitni Stargard Szczeciński

2 - 2

Górnicza Konin vs GSS Grodzisk Wielkopolski

0 - 2

Lechia Gdańsk vs KKP II Bydgoszcz

1 - 2

Olimp Gościno vs Noteć Inowrocław

2 - 2

KKP II Bydgoszcz vs Olimp Gościno

5 - 3

GSS Grodzisk Wielkopolski vs Lechia Gdańsk

2 - 0

Błękitni Stargard Szczeciński vs Górnicza Konin

1 - 0

KKP Chełmża vs Kotwica Kórnik (K)

2 - 0

GOSRiT Luzino vs Olimpia II Szczecin

1 - 2

Olimpia II Szczecin vs Polonia Środa Wielkopolska

4 - 1

Kotwica Kórnik (K) vs GOSRiT Luzino

4 - 4

Górnicza Konin vs KKP Chełmża

0 - 4

Lechia Gdańsk vs Błękitni Stargard Szczeciński

0 - 1

Olimp Gościno vs KKP II Bydgoszcz

1 - 1

Noteć Inowrocław vs KKP II Bydgoszcz

5 - 1

Polonia Środa Wielkopolska vs KKP II Bydgoszcz

2 - 2

GSS Grodzisk Wielkopolski vs Noteć Inowrocław

11 - 0

Błękitni Stargard Szczeciński vs Olimp Gościno

2 - 2

KKP Chełmża vs Lechia Gdańsk

0 - 0

GOSRiT Luzino vs Górnicza Konin

0 - 2

Olimpia II Szczecin vs Kotwica Kórnik (K)

0 - 2

Kotwica Kórnik (K) vs Polonia Środa Wielkopolska

2 - 0

Górnicza Konin vs Olimpia II Szczecin

4 - 1

Lechia Gdańsk vs GOSRiT Luzino

3 - 1

Olimp Gościno vs KKP Chełmża

1 - 2

Noteć Inowrocław vs Błękitni Stargard Szczeciński

2 - 0

KKP II Bydgoszcz vs GSS Grodzisk Wielkopolski

5 - 2

Polonia Środa Wielkopolska vs GSS Grodzisk Wielkopolski

5 - 1

Błękitni Stargard Szczeciński vs KKP II Bydgoszcz

2 - 1

KKP Chełmża vs Noteć Inowrocław

3 - 2

GOSRiT Luzino vs Olimp Gościno

1 - 3

Olimpia II Szczecin vs Lechia Gdańsk

2 - 1

Kotwica Kórnik (K) vs Górnicza Konin

0 - 1

Górnicza Konin vs Polonia Środa Wielkopolska

6 - 4

Lechia Gdańsk vs Kotwica Kórnik (K)

5 - 1

Olimp Gościno vs Olimpia II Szczecin

2 - 1

Noteć Inowrocław vs GOSRiT Luzino

2 - 1

KKP II Bydgoszcz vs KKP Chełmża

0 - 5

GSS Grodzisk Wielkopolski vs Błękitni Stargard Szczeciński

3 - 0

Polonia Środa Wielkopolska vs Noteć Inowrocław

0 - 0

Polonia Środa Wielkopolska vs Błękitni Stargard Szczeciński

6 - 2

KKP Chełmża vs GSS Grodzisk Wielkopolski

1 - 2

GOSRiT Luzino vs KKP II Bydgoszcz

3 - 0

Olimpia II Szczecin vs Noteć Inowrocław

0 - 0

Kotwica Kórnik (K) vs Olimp Gościno

1 - 2

Górnicza Konin vs Lechia Gdańsk

0 - 2

Lechia Gdańsk vs Polonia Środa Wielkopolska

1 - 0

Olimp Gościno vs Górnicza Konin

1 - 0

Noteć Inowrocław vs Kotwica Kórnik (K)

4 - 0

KKP II Bydgoszcz vs Olimpia II Szczecin

5 - 2

GSS Grodzisk Wielkopolski vs GOSRiT Luzino

3 - 1

Błękitni Stargard Szczeciński vs KKP Chełmża

2 - 1

Lubuszanin Trzcianka vs Mieszko Gniezno

0 - 4

Zjednoczeni Trzemeszno vs Iskra Szydłowo

3 - 2

Tarnovia Tarnowo Podgórne vs Kotwica Kórnik

0 - 3

Huragan Pobiedziska vs GLKS Wysoka

2 - 2

1922 Lechia Kostrzyn vs Wełna Skoki

4 - 0

GKS Dopiewo vs Płomień Przyprostynia

6 - 0

Grom Plewiska vs Mawit Lwówek

0 - 0

Warta Międzychód vs Sparta Oborniki

3 - 1

Sparta Oborniki vs GKS Dopiewo

0 - 2

Mawit Lwówek vs Tarnovia Tarnowo Podgórne

3 - 0

GLKS Wysoka vs Zjednoczeni Trzemeszno

2 - 0

Iskra Szydłowo vs Wełna Skoki

2 - 1

Polonia Środa Wielkopolska vs KKP Chełmża

0 - 5

KKP II Bydgoszcz vs Kotwica Kórnik (K)

5 - 1

Błękitni Stargard Szczeciński vs GOSRiT Luzino

2 - 1

Olimp Gościno vs Lechia Gdańsk

0 - 1

Kotwica Kórnik vs Huragan Pobiedziska

2 - 2

Lubuszanin Trzcianka vs 1922 Lechia Kostrzyn

0 - 2

Mieszko Gniezno vs Warta Międzychód

0 - 2

Płomień Przyprostynia vs Grom Plewiska

0 - 4

GOSRiT Luzino vs KKP Chełmża

4 - 0

Lechia Gdańsk vs Noteć Inowrocław

0 - 0

Zjednoczeni Trzemeszno vs Kotwica Kórnik

2 - 1

1922 Lechia Kostrzyn vs Iskra Szydłowo

3 - 0

Huragan Pobiedziska vs Mawit Lwówek

1 - 0

Warta Międzychód vs Lubuszanin Trzcianka

0 - 1

Grom Plewiska vs Sparta Oborniki

0 - 0

GKS Dopiewo vs Mieszko Gniezno

5 - 1

Tarnovia Tarnowo Podgórne vs Płomień Przyprostynia

1 - 1

Wełna Skoki vs GLKS Wysoka

4 - 6

Olimpia II Szczecin vs Błękitni Stargard Szczeciński

1 - 2

Olimp Gościno vs Polonia Środa Wielkopolska

2 - 0

Kotwica Kórnik (K) vs GSS Grodzisk Wielkopolski

5 - 3

Lubuszanin Trzcianka vs GKS Dopiewo

0 - 2

Mawit Lwówek vs Zjednoczeni Trzemeszno

5 - 2

Warta Międzychód vs 1922 Lechia Kostrzyn

1 - 0

Mieszko Gniezno vs Grom Plewiska

0 - 5

GLKS Wysoka vs Iskra Szydłowo

1 - 2

Sparta Oborniki vs Tarnovia Tarnowo Podgórne

2 - 0

Kotwica Kórnik vs Wełna Skoki

2 - 1

Płomień Przyprostynia vs Huragan Pobiedziska

3 - 0

KKP Chełmża vs Olimpia II Szczecin

5 - 0

Polonia Środa Wielkopolska vs GOSRiT Luzino

7 - 0

Błękitni Stargard Szczeciński vs Kotwica Kórnik (K)

2 - 1

Noteć Inowrocław vs Olimp Gościno

0 - 0

KKP II Bydgoszcz vs Lechia Gdańsk

1 - 3

GSS Grodzisk Wielkopolski vs Górnicza Konin

3 - 1

1922 Lechia Kostrzyn vs GLKS Wysoka

4 - 0

Wełna Skoki vs Mawit Lwówek

2 - 0

Zjednoczeni Trzemeszno vs Płomień Przyprostynia

0 - 1

Huragan Pobiedziska vs Sparta Oborniki

0 - 1

Tarnovia Tarnowo Podgórne vs Mieszko Gniezno

2 - 1

Warta Międzychód vs GKS Dopiewo

0 - 2

Górnicza Konin vs Błękitni Stargard Szczeciński

2 - 1

Olimp Gościno vs KKP II Bydgoszcz

4 - 1

Iskra Szydłowo vs Kotwica Kórnik

1 - 0

Olimpia II Szczecin vs GOSRiT Luzino

6 - 0

Lechia Gdańsk vs GSS Grodzisk Wielkopolski

1 - 1

Grom Plewiska vs Lubuszanin Trzcianka

1 - 5

Noteć Inowrocław vs Polonia Środa Wielkopolska

1 - 2

Kotwica Kórnik (K) vs KKP Chełmża

2 - 1

Płomień Przyprostynia vs Wełna Skoki

0 - 2

Lubuszanin Trzcianka vs Tarnovia Tarnowo Podgórne

4 - 0

Sparta Oborniki vs Zjednoczeni Trzemeszno

3 - 1

Warta Międzychód vs Grom Plewiska

1 - 2

GKS Dopiewo vs 1922 Lechia Kostrzyn

3 - 0

Kotwica Kórnik vs GLKS Wysoka

0 - 3

Mawit Lwówek vs Iskra Szydłowo

2 - 1

Mieszko Gniezno vs Huragan Pobiedziska

2 - 2

KKP Chełmża vs Górnicza Konin

1 - 0

Iskra Szydłowo vs Płomień Przyprostynia

1 - 3

GOSRiT Luzino vs Kotwica Kórnik (K)

2 - 0

Tarnovia Tarnowo Podgórne vs Warta Międzychód

2 - 0

1922 Lechia Kostrzyn vs Kotwica Kórnik

2 - 5

Huragan Pobiedziska vs Lubuszanin Trzcianka

1 - 0

Zjednoczeni Trzemeszno vs Mieszko Gniezno

1 - 1

KKP II Bydgoszcz vs Noteć Inowrocław

4 - 0

GLKS Wysoka vs Mawit Lwówek

2 - 3

Wełna Skoki vs Sparta Oborniki

0 - 4

Grom Plewiska vs GKS Dopiewo

6 - 0

Polonia Środa Wielkopolska vs Olimpia II Szczecin

2 - 1

GSS Grodzisk Wielkopolski vs Olimp Gościno

3 - 0

Lechia Gdańsk vs Błękitni Stargard Szczeciński

1 - 0

GKS Dopiewo vs Tarnovia Tarnowo Podgórne

1 - 0

Mieszko Gniezno vs Wełna Skoki

0 - 2

Płomień Przyprostynia vs GLKS Wysoka

2 - 1

Sparta Oborniki vs Iskra Szydłowo

0 - 3

Mawit Lwówek vs Kotwica Kórnik

2 - 1

Lubuszanin Trzcianka vs Zjednoczeni Trzemeszno

2 - 0

Warta Międzychód vs Huragan Pobiedziska

0 - 0

Grom Plewiska vs 1922 Lechia Kostrzyn

2 - 0

1922 Lechia Kostrzyn vs Mawit Lwówek

4 - 0

Kotwica Kórnik vs Płomień Przyprostynia

1 - 0

GLKS Wysoka vs Sparta Oborniki

4 - 2

Iskra Szydłowo vs Mieszko Gniezno

2 - 2

Wełna Skoki vs Lubuszanin Trzcianka

2 - 2

Zjednoczeni Trzemeszno vs Warta Międzychód

1 - 0

Huragan Pobiedziska vs GKS Dopiewo

4 - 3

Tarnovia Tarnowo Podgórne vs Grom Plewiska

1 - 2

KKP II Bydgoszcz vs Polonia Środa Wielkopolska

4 - 1

Kotwica Kórnik (K) vs Olimpia II Szczecin

5 - 2

Lechia Gdańsk vs KKP Chełmża

3 - 3

Olimp Gościno vs Błękitni Stargard Szczeciński

3 - 0

Górnicza Konin vs GOSRiT Luzino

1 - 1

Noteć Inowrocław vs GSS Grodzisk Wielkopolski

3 - 1

Kotwica Kórnik vs Sparta Oborniki

3 - 1

Tarnovia Tarnowo Podgórne vs 1922 Lechia Kostrzyn

5 - 3

GKS Dopiewo vs Zjednoczeni Trzemeszno

1 - 3

Grom Plewiska vs Huragan Pobiedziska

2 - 0

Warta Międzychód vs Wełna Skoki

0 - 1

Lubuszanin Trzcianka vs Iskra Szydłowo

0 - 2

Mieszko Gniezno vs GLKS Wysoka

5 - 1

Płomień Przyprostynia vs Mawit Lwówek

0 - 0

GLKS Wysoka vs Lubuszanin Trzcianka

1 - 2

Mawit Lwówek vs Sparta Oborniki

1 - 1

Kotwica Kórnik vs Mieszko Gniezno

1 - 0

1922 Lechia Kostrzyn vs Płomień Przyprostynia

2 - 1

Huragan Pobiedziska vs Tarnovia Tarnowo Podgórne

2 - 1

Zjednoczeni Trzemeszno vs Grom Plewiska

1 - 2

Wełna Skoki vs GKS Dopiewo

3 - 2

Iskra Szydłowo vs Warta Międzychód

0 - 1

Polonia Środa Wielkopolska vs Kotwica Kórnik (K)

1 - 0

Olimpia II Szczecin vs Górnicza Konin

3 - 0

GSS Grodzisk Wielkopolski vs KKP II Bydgoszcz

3 - 0

Błękitni Stargard Szczeciński vs Noteć Inowrocław

1 - 3

GOSRiT Luzino vs Lechia Gdańsk

1 - 0

KKP Chełmża vs Olimp Gościno

1 - 1

Lubuszanin Trzcianka vs Kotwica Kórnik

2 - 2

Mieszko Gniezno vs Mawit Lwówek

2 - 1

Grom Plewiska vs Wełna Skoki

5 - 2

Warta Międzychód vs GLKS Wysoka

3 - 0

Sparta Oborniki vs Płomień Przyprostynia

1 - 2

GKS Dopiewo vs Iskra Szydłowo

3 - 1

Tarnovia Tarnowo Podgórne vs Zjednoczeni Trzemeszno

2 - 1

Huragan Pobiedziska vs 1922 Lechia Kostrzyn

5 - 0

Olimp Gościno vs GOSRiT Luzino

3 - 1

Lechia Gdańsk vs Olimpia II Szczecin

7 - 6

GSS Grodzisk Wielkopolski vs Polonia Środa Wielkopolska

0 - 3

Noteć Inowrocław vs KKP Chełmża

0 - 2

KKP II Bydgoszcz vs Błękitni Stargard Szczeciński

1 - 0

Górnicza Konin vs Kotwica Kórnik (K)

1 - 3

Kotwica Kórnik vs Warta Międzychód

1 - 5

Płomień Przyprostynia vs Mieszko Gniezno

1 - 0

1922 Lechia Kostrzyn vs Sparta Oborniki

0 - 3

Mawit Lwówek vs Lubuszanin Trzcianka

5 - 0

GLKS Wysoka vs GKS Dopiewo

7 - 0

Iskra Szydłowo vs Grom Plewiska

5 - 2

Wełna Skoki vs Tarnovia Tarnowo Podgórne

1 - 1

Zjednoczeni Trzemeszno vs Huragan Pobiedziska

1 - 2

KKP Chełmża vs KKP II Bydgoszcz

2 - 0

Błękitni Stargard Szczeciński vs GSS Grodzisk Wielkopolski

4 - 2

Kotwica Kórnik (K) vs Lechia Gdańsk

1 - 0

Olimpia II Szczecin vs Olimp Gościno

2 - 0

GOSRiT Luzino vs Noteć Inowrocław

0 - 0

Polonia Środa Wielkopolska vs Górnicza Konin

4 - 0

Lechia Gdańsk vs Górnicza Konin

0 - 2

Olimp Gościno vs Kotwica Kórnik (K)

0 - 1

Noteć Inowrocław vs Olimpia II Szczecin

3 - 1

Błękitni Stargard Szczeciński vs Polonia Środa Wielkopolska

5 - 0

KKP II Bydgoszcz vs GOSRiT Luzino

5 - 1

GSS Grodzisk Wielkopolski vs KKP Chełmża

3 - 0

Olimpia II Szczecin vs KKP II Bydgoszcz

3 - 0

GOSRiT Luzino vs GSS Grodzisk Wielkopolski

9 - 0

Kotwica Kórnik (K) vs Noteć Inowrocław

1 - 1

Górnicza Konin vs Olimp Gościno

2 - 3

Polonia Środa Wielkopolska vs Lechia Gdańsk

2 - 3

KKP Chełmża vs Błękitni Stargard Szczeciński

0 - 1

Luboński KS vs GLKS Wysoka

1 - 1

Iskra Szydłowo vs GKS Dopiewo

1 - 0

Zieloni Lubosz vs 1922 Lechia Kostrzyn

3 - 1

Nielba Wągrowiec vs Sparta Oborniki

1 - 2

Tarnovia Tarnowo Podgórne vs Grom Plewiska

1 - 0

Kotwica Kórnik vs Huragan Pobiedziska

3 - 0

Lubuszanin Trzcianka vs Unia Swarzędz

0 - 3

Pogoń Łobżenica vs Warta Międzychód

1 - 3

Sparta Oborniki vs Lubuszanin Trzcianka

3 - 2

Huragan Pobiedziska vs Pogoń Łobżenica

0 - 1

1922 Lechia Kostrzyn vs Unia Swarzędz

1 - 0

Grom Plewiska vs Kotwica Kórnik

2 - 2

Warta Międzychód vs Nielba Wągrowiec

4 - 1

GKS Dopiewo vs Luboński KS

1 - 3

Zieloni Lubosz vs Iskra Szydłowo

2 - 2

GLKS Wysoka vs Tarnovia Tarnowo Podgórne

0 - 3

Luboński KS vs Zieloni Lubosz

6 - 1

Iskra Szydłowo vs 1922 Lechia Kostrzyn

5 - 2

Nielba Wągrowiec vs Huragan Pobiedziska

3 - 3

Lubuszanin Trzcianka vs Warta Międzychód

1 - 2

Sparta Oborniki vs Unia Swarzędz

2 - 0

Tarnovia Tarnowo Podgórne vs GKS Dopiewo

2 - 0

Kotwica Kórnik vs GLKS Wysoka

2 - 5

Pogoń Łobżenica vs Grom Plewiska

1 - 2

GLKS Wysoka vs Pogoń Łobżenica

3 - 1

Mustang Wielgie vs Olimpia II Szczecin

1 - 0

Polonia Środa Wielkopolska vs KKP Chełmża

6 - 0

Orzeł Wałcz vs Olimp Gościno

3 - 0

Grom Wolsztyn vs Górnicza Konin

1 - 1

Iskra Szydłowo vs Luboński KS

7 - 0

Lechia Gdańsk vs Kotwica Kórnik (K)

0 - 1

Huragan Pobiedziska vs Lubuszanin Trzcianka

2 - 0

Grom Plewiska vs Nielba Wągrowiec

0 - 4

1922 Lechia Kostrzyn vs Sparta Oborniki

2 - 0

GKS Dopiewo vs Kotwica Kórnik

0 - 0

Zieloni Lubosz vs Tarnovia Tarnowo Podgórne

2 - 2

Warta Międzychód vs Unia Swarzędz

0 - 2

Sparta Oborniki vs Warta Międzychód

0 - 0

Luboński KS vs 1922 Lechia Kostrzyn

2 - 3

Tarnovia Tarnowo Podgórne vs Iskra Szydłowo

1 - 0

Olimpia II Szczecin vs Kotwica Kórnik (K)

3 - 1

Pogoń Łobżenica vs GKS Dopiewo

1 - 0

Lubuszanin Trzcianka vs Grom Plewiska

8 - 0

Kotwica Kórnik vs Zieloni Lubosz

0 - 1

Huragan Pobiedziska vs Unia Swarzędz

3 - 2

Mustang Wielgie vs Grom Wolsztyn

0 - 3

GSS Grodzisk Wielkopolski vs Polonia Środa Wielkopolska

2 - 3

Olimp Gościno vs Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski

1 - 4

Górnicza Konin vs Orzeł Wałcz

0 - 4

Luboński KS vs Tarnovia Tarnowo Podgórne

5 - 1

Lubuszanin Trzcianka vs GLKS Wysoka

0 - 1

Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski vs Górnicza Konin

1 - 1

Grom Plewiska vs Unia Swarzędz

2 - 1

Iskra Szydłowo vs Kotwica Kórnik

3 - 0

Polonia Środa Wielkopolska vs Olimp Gościno

0 - 0

Lechia Gdańsk vs GSS Grodzisk Wielkopolski

0 - 7

Grom Wolsztyn vs Olimpia II Szczecin

0 - 1

1922 Lechia Kostrzyn vs Warta Międzychód

1 - 3

GKS Dopiewo vs Nielba Wągrowiec

1 - 1

Zieloni Lubosz vs Pogoń Łobżenica

0 - 0

Kotwica Kórnik (K) vs KKP Chełmża

1 - 3

Huragan Pobiedziska vs Sparta Oborniki

3 - 1

Orzeł Wałcz vs Mustang Wielgie

4 - 1

Nielba Wągrowiec vs GLKS Wysoka

3 - 1

Lubuszanin Trzcianka vs GKS Dopiewo

3 - 4

Mustang Wielgie vs Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski

0 - 0

Górnicza Konin vs Polonia Środa Wielkopolska

0 - 4

Olimp Gościno vs Lechia Gdańsk

3 - 2

Olimpia II Szczecin vs KKP Chełmża

5 - 1

Nielba Wągrowiec vs Zieloni Lubosz

3 - 1

Kotwica Kórnik vs Luboński KS

2 - 2

Warta Międzychód vs Huragan Pobiedziska

2 - 1

Tarnovia Tarnowo Podgórne vs 1922 Lechia Kostrzyn

0 - 2

Sparta Oborniki vs Grom Plewiska

4 - 4

Kotwica Kórnik (K) vs GSS Grodzisk Wielkopolski

3 - 1

GLKS Wysoka vs Unia Swarzędz

0 - 6

Grom Wolsztyn vs Orzeł Wałcz

0 - 4

Pogoń Łobżenica vs Iskra Szydłowo

2 - 1

Tarnovia Tarnowo Podgórne vs Kotwica Kórnik

1 - 0

1922 Lechia Kostrzyn vs Huragan Pobiedziska

1 - 3

GLKS Wysoka vs Sparta Oborniki

1 - 0

Grom Plewiska vs Warta Międzychód

3 - 2

Luboński KS vs Pogoń Łobżenica

2 - 2

Iskra Szydłowo vs Nielba Wągrowiec

1 - 1

Zieloni Lubosz vs Lubuszanin Trzcianka

0 - 1

GKS Dopiewo vs Unia Swarzędz

3 - 0

Polonia Środa Wielkopolska vs Mustang Wielgie

3 - 0

Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski vs Grom Wolsztyn

7 - 0

Lechia Gdańsk vs Górnicza Konin

5 - 1

Orzeł Wałcz vs Olimpia II Szczecin

7 - 0

Kotwica Kórnik (K) vs Olimp Gościno

3 - 3

KKP Chełmża vs GSS Grodzisk Wielkopolski

3 - 2

Warta Międzychód vs GLKS Wysoka

0 - 2

Pogoń Łobżenica vs Tarnovia Tarnowo Podgórne

3 - 0

Nielba Wągrowiec vs Luboński KS

2 - 2

Lubuszanin Trzcianka vs Iskra Szydłowo

3 - 1

Kotwica Kórnik vs 1922 Lechia Kostrzyn

3 - 0

Sparta Oborniki vs GKS Dopiewo

0 - 4

Huragan Pobiedziska vs Grom Plewiska

1 - 2

Zieloni Lubosz vs Unia Swarzędz

3 - 1

Olimpia II Szczecin vs GSS Grodzisk Wielkopolski

1 - 2

Orzeł Wałcz vs Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski

0 - 3

Grom Wolsztyn vs Polonia Środa Wielkopolska

1 - 2

Mustang Wielgie vs Lechia Gdańsk

0 - 3

Górnicza Konin vs Kotwica Kórnik (K)

1 - 2

Olimp Gościno vs KKP Chełmża

1 - 3

Iskra Szydłowo vs Unia Swarzędz

0 - 4

Luboński KS vs Lubuszanin Trzcianka

3 - 1

Tarnovia Tarnowo Podgórne vs Nielba Wągrowiec

3 - 3

1922 Lechia Kostrzyn vs Grom Plewiska

3 - 2

Kotwica Kórnik vs Pogoń Łobżenica

1 - 1

Zieloni Lubosz vs Sparta Oborniki

1 - 3

GKS Dopiewo vs Warta Międzychód

3 - 1

GLKS Wysoka vs Huragan Pobiedziska

5 - 0

Kotwica Kórnik (K) vs Mustang Wielgie

1 - 1

GSS Grodzisk Wielkopolski vs Olimp Gościno

4 - 3

KKP Chełmża vs Górnicza Konin

4 - 4

Polonia Środa Wielkopolska vs Orzeł Wałcz

5 - 0

Lechia Gdańsk vs Grom Wolsztyn

4 - 2

Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski vs Olimpia II Szczecin

2 - 2

Luboński KS vs Unia Swarzędz

3 - 3

Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski vs Polonia Środa Wielkopolska

0 - 8

Grom Wolsztyn vs Kotwica Kórnik (K)

0 - 0

Górnicza Konin vs GSS Grodzisk Wielkopolski

7 - 0

Olimpia II Szczecin vs Olimp Gościno

0 - 4

Orzeł Wałcz vs Lechia Gdańsk

1 - 0

Sparta Oborniki vs Iskra Szydłowo

2 - 1

Pogoń Łobżenica vs 1922 Lechia Kostrzyn

5 - 0

Lubuszanin Trzcianka vs Tarnovia Tarnowo Podgórne

3 - 0

Warta Międzychód vs Zieloni Lubosz

2 - 0

Grom Plewiska vs GLKS Wysoka

1 - 0

Huragan Pobiedziska vs GKS Dopiewo

3 - 1

Nielba Wągrowiec vs Kotwica Kórnik

0 - 1

Luboński KS vs Sparta Oborniki

0 - 3

Iskra Szydłowo vs Warta Międzychód

1 - 1

Polonia Środa Wielkopolska vs Olimpia II Szczecin

1 - 1

GKS Dopiewo vs Grom Plewiska

1 - 3

1922 Lechia Kostrzyn vs GLKS Wysoka

4 - 0

Olimp Gościno vs Górnicza Konin

5 - 1

Lechia Gdańsk vs Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski

2 - 3

Pogoń Łobżenica vs Nielba Wągrowiec

3 - 0

Tarnovia Tarnowo Podgórne vs Unia Swarzędz

2 - 2

Zieloni Lubosz vs Huragan Pobiedziska

2 - 2

Kotwica Kórnik vs Lubuszanin Trzcianka

4 - 0

KKP Chełmża vs Grom Wolsztyn

5 - 0

Kotwica Kórnik (K) vs Orzeł Wałcz

4 - 1

GSS Grodzisk Wielkopolski vs Mustang Wielgie

2 - 1

Orzeł Wałcz vs KKP Chełmża

2 - 1

Olimpia II Szczecin vs Górnicza Konin

2 - 1

Nielba Wągrowiec vs 1922 Lechia Kostrzyn

0 - 0

Sparta Oborniki vs Tarnovia Tarnowo Podgórne

6 - 1

Warta Międzychód vs Luboński KS

0 - 5

Huragan Pobiedziska vs Iskra Szydłowo

5 - 1

Grom Plewiska vs Zieloni Lubosz

6 - 0

Lubuszanin Trzcianka vs Pogoń Łobżenica

1 - 1

Kotwica Kórnik vs Unia Swarzędz

1 - 2

Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski vs Kotwica Kórnik (K)

0 - 2

GLKS Wysoka vs GKS Dopiewo

1 - 5

Mustang Wielgie vs Olimp Gościno

4 - 6

Polonia Środa Wielkopolska vs Lechia Gdańsk

0 - 2

Grom Wolsztyn vs GSS Grodzisk Wielkopolski

4 - 0

Górnicza Konin vs Mustang Wielgie

7 - 0

Lechia Gdańsk vs Olimpia II Szczecin

0 - 4

Luboński KS vs Huragan Pobiedziska

2 - 2

Tarnovia Tarnowo Podgórne vs Warta Międzychód

0 - 2

1922 Lechia Kostrzyn vs GKS Dopiewo

1 - 2

Kotwica Kórnik vs Sparta Oborniki

4 - 3

Iskra Szydłowo vs Grom Plewiska

3 - 0

Olimp Gościno vs Grom Wolsztyn

2 - 2

Nielba Wągrowiec vs Lubuszanin Trzcianka

0 - 3

Zieloni Lubosz vs GLKS Wysoka

1 - 3

Kotwica Kórnik (K) vs Polonia Środa Wielkopolska

1 - 0

Pogoń Łobżenica vs Unia Swarzędz

4 - 2

KKP Chełmża vs Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski

2 - 2

GSS Grodzisk Wielkopolski vs Orzeł Wałcz

5 - 0

Lubuszanin Trzcianka vs 1922 Lechia Kostrzyn

5 - 2

Sparta Oborniki vs Pogoń Łobżenica

1 - 4

Warta Międzychód vs Kotwica Kórnik

0 - 1

Huragan Pobiedziska vs Tarnovia Tarnowo Podgórne

5 - 0

Nielba Wągrowiec vs Unia Swarzędz

3 - 1

GKS Dopiewo vs Zieloni Lubosz

1 - 0

GLKS Wysoka vs Iskra Szydłowo

6 - 1

Grom Plewiska vs Luboński KS

1 - 6

Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski vs GSS Grodzisk Wielkopolski

2 - 1

KKP Chełmża vs Lechia Gdańsk

1 - 1

1922 Lechia Kostrzyn vs Zieloni Lubosz

2 - 2

Warta Międzychód vs Pogoń Łobżenica

2 - 3

Sparta Oborniki vs Nielba Wągrowiec

0 - 1

Grom Plewiska vs Tarnovia Tarnowo Podgórne

3 - 0

GLKS Wysoka vs Luboński KS

0 - 2

GKS Dopiewo vs Iskra Szydłowo

1 - 1

Huragan Pobiedziska vs Kotwica Kórnik

3 - 1

Mustang Wielgie vs KKP Chełmża

16:00

Kotwica Kórnik

1 - 0

Kotwica Kórnik vs Polonia II Środa Wlkp.

12:00

Kotwica Kórnik vs Lech Poznań CLJ

16:00

Kotwica Kórnik vs Warta Poznań CLJ

18:00

Kotwica Kórnik vs PKS Racot

12:00

Kotwica Kórnik vs Victoria Września

0 - 1

Kotwica Kórnik vs Polonia Środa Wielkopolska

1 - 2

Unia Swarzędz vs Lubuszanin Trzcianka

2 - 0

Lubuszanin Trzcianka vs Sparta Oborniki

1 - 5

Luboński KS vs GKS Dopiewo

1 - 1

Kotwica Kórnik vs Grom Plewiska

1 - 2

Iskra Szydłowo vs Zieloni Lubosz

2 - 0

Nielba Wągrowiec vs Warta Międzychód

0 - 0

Pogoń Łobżenica vs Huragan Pobiedziska

6 - 2

Unia Swarzędz vs 1922 Lechia Kostrzyn

2 - 0

Tarnovia Tarnowo Podgórne vs GLKS Wysoka

0 - 1

Olimp Gościno vs Orzeł Wałcz

11 - 1

Zieloni Lubosz vs Luboński KS

2 - 4

Kotwica Kórnik (K) vs Lechia Gdańsk

0 - 2

1922 Lechia Kostrzyn vs Iskra Szydłowo

3 - 1

GKS Dopiewo vs Tarnovia Tarnowo Podgórne

2 - 1

Warta Międzychód vs Lubuszanin Trzcianka

2 - 0

Grom Plewiska vs Pogoń Łobżenica

4 - 0

Huragan Pobiedziska vs Nielba Wągrowiec

5 - 1

Olimpia II Szczecin vs Mustang Wielgie

1 - 1

Górnicza Konin vs Grom Wolsztyn

2 - 3

KKP Chełmża vs Polonia Środa Wielkopolska

11 - 2

GSS Grodzisk Wielkopolski vs Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski

3 - 2

Unia Swarzędz vs Sparta Oborniki