Grają Seniorki!

Kotwica Kórnik vs Medyk II Konin

Letni obóz sportowy rocznika 2000/2001/2002.

Otrzymaliśmy potwierdzenie organizacji letniego obozu sportowego dla zespołu trampkarzy i młodzików  . W tym roku zespół uda się na obiekty […]

Letni obóz sportowy rocznika 2005/06 i 2007/08.

Informujemy iż otrzymaliśmy potwierdzenie organizacji letniego obozu sportowego dla zespołu ŻAKI 2005/06 i 2007/08. W tym roku zespół uda się […]

Letni obóz sportowy rocznika 2003/04.

Pragniemy poinformować iż otrzymaliśmy potwierdzenie organizacji letniego obozu sportowego dla zespołu ORLIK 2003/04. W tym roku zespół uda się na […]

Uwaga orliki 2003/04.

Wyjątkowo w dniu 19 marca trening odbędzie się na Błoniach w Kórniku o 16.45 .

Plan treningów grup młodzieżowych.

Zakończyliśmy I etap przygotowań do rozgrywek wiosennych na obiektach Centrum OAZA i od 17 marca przechodzimy na obiekty OSiR w […]

Sprzęt treningowy.

Szanowni rodzice, zgodnie z Państwa sugestią przypominamy ofertę sprzętu treningowego jaka została przygotowana dla naszych dzieci. W porozumieniu z partnerem […]

Plan zajęć grup młodzieżowych.

W następnym tygodniu tj. 10 – 15 marca,  rozkład zajęć grup młodzieżowych taki sam jak w tygodniu ubiegłym.

Plan zajęć grup młodzieżowych.

W związku ze zmieniającą się aurą i możliwością rozpoczęcia zajęć na powietrzu wprowadzamy tymczasowy rozkład zajęć do momentu całkowitego przeniesienia […]

Zebranie Sprawozdawcze KSS Kotwicy.

Zarząd Kórnickiego Stowarzyszenia Sportowego „Kotwica” Kórnik zwołuje w dniu 20 marca 2014 r. o godzinie 18.00  Zebranie Sprawozdawcze za rok […]

Uwaga orliki !

Zespół Orlików trenera Łukasza Kubiaka (rocznik 2003/04) w dniu 26 luty trenować będzie na Orliku OSiR Kórnik przy ulicy Leśnej […]

Orliki na „Orliku” !!!

w najbliższy poniedziałek zespół prowadzony przez trenera Łukasza Kubiaka będzie miał trening na boisku „Orlik” o godzinie 16:45.

Badania lekarskie !!!

W dniach 20 i 21 luty 2012 w Centrum „OAZA” odbędą się okresowe badania lekarskie zawodników niezbędne do osiągnięcia zdolności […]

Poprzednia kolejka I liga

DataGospodarze-GościeKolejka
2018-09-22 11:00:2022.09.181 - 16
2018-09-22 12:00:5022.09.180 - 26
2018-09-22 14:00:4722.09.183 - 66
2018-09-22 16:00:1622.09.182 - 36
2018-09-22 16:00:5022.09.183 - 56
2018-09-23 13:00:0723.09.181 - 76

Następna kolejka I liga

DataGospodarze-GościeKolejka

Poprzednia Kolejka

DataGospodarze-Goście
2018-09-01 09:29:421.09.183 - 1
2018-09-01 09:30:071.09.182 - 1
2018-09-01 09:30:341.09.181 - 2
2018-09-01 09:31:011.09.181 - 0
2018-09-01 09:31:261.09.181 - 2
2018-09-01 09:32:431.09.182 - 2
2018-09-02 09:31:502.09.183 - 6
2018-09-02 09:32:162.09.180 - 0
2018-09-02 09:33:072.09.184 - 1
2018-09-02 17:00:522.09.184 - 3

Następkna Kolejka

DataGospodarze-Goście
2018-09-04 16:00:314.09.184 - 3
2018-09-08 16:00:098.09.185 - 0
2018-09-08 16:00:178.09.184 - 1
2018-09-08 16:00:278.09.183 - 2
2018-09-08 16:00:338.09.183 - 0
2018-09-08 16:00:458.09.182 - 3
2018-09-08 16:00:558.09.181 - 3
2018-09-08 17:00:138.09.181 - 1
2018-09-08 17:00:498.09.181 - 3

  Grają seniorzy

KS Opatówek vs Kotwica

IV Liga

6 - 2

Iskra Szydłowo vs Huragan Pobiedziska

1 - 1

Mieszko Gniezno vs 1922 Lechia Kostrzyn

1 - 3

Kotwica Kórnik vs Grom Plewiska

3 - 3

Sparta Oborniki vs Lubuszanin Trzcianka

2 - 2

Zjednoczeni Trzemeszno vs 1922 Lechia Kostrzyn

3 - 0

Wełna Skoki vs Huragan Pobiedziska

2 - 0

Iskra Szydłowo vs Tarnovia Tarnowo Podgórne

1 - 4

GLKS Wysoka vs Grom Plewiska

2 - 1

Kotwica Kórnik vs GKS Dopiewo

1 - 4

Mawit Lwówek vs Warta Międzychód

1 - 2

Płomień Przyprostynia vs Lubuszanin Trzcianka

2 - 1

Sparta Oborniki vs Mieszko Gniezno

0 - 1

1922 Lechia Kostrzyn vs Mieszko Gniezno

3 - 1

Lubuszanin Trzcianka vs Sparta Oborniki

5 - 1

Warta Międzychód vs Płomień Przyprostynia

3 - 0

GKS Dopiewo vs Mawit Lwówek

0 - 1

Grom Plewiska vs Kotwica Kórnik

1 - 4

Tarnovia Tarnowo Podgórne vs GLKS Wysoka

2 - 1

Huragan Pobiedziska vs Iskra Szydłowo

2 - 0

Zjednoczeni Trzemeszno vs Wełna Skoki

3 - 3

Wełna Skoki vs 1922 Lechia Kostrzyn

5 - 1

Iskra Szydłowo vs Zjednoczeni Trzemeszno

1 - 1

GLKS Wysoka vs Huragan Pobiedziska

2 - 0

Kotwica Kórnik vs Tarnovia Tarnowo Podgórne

0 - 3

Mawit Lwówek vs Grom Plewiska

0 - 2

Płomień Przyprostynia vs GKS Dopiewo

0 - 2

Sparta Oborniki vs Warta Międzychód

1 - 5

Mieszko Gniezno vs Lubuszanin Trzcianka

1 - 0

GLKS Wysoka vs Tarnovia Tarnowo Podgórne

2 - 0

1922 Lechia Kostrzyn vs Lubuszanin Trzcianka

1 - 4

1922 Lechia Kostrzyn vs Lubuszanin Trzcianka

3 - 0

GKS Dopiewo vs Sparta Oborniki

5 - 2

Grom Plewiska vs Płomień Przyprostynia

8 - 0

Tarnovia Tarnowo Podgórne vs Mawit Lwówek

3 - 1

Huragan Pobiedziska vs Kotwica Kórnik

3 - 2

Zjednoczeni Trzemeszno vs GLKS Wysoka

0 - 3

Wełna Skoki vs Iskra Szydłowo

5 - 2

Iskra Szydłowo vs 1922 Lechia Kostrzyn

2 - 0

GLKS Wysoka vs Wełna Skoki

1 - 5

Kotwica Kórnik vs Zjednoczeni Trzemeszno

3 - 1

Mawit Lwówek vs Huragan Pobiedziska

0 - 2

Płomień Przyprostynia vs Tarnovia Tarnowo Podgórne

2 - 3

Sparta Oborniki vs Grom Plewiska

0 - 1

Mieszko Gniezno vs GKS Dopiewo

1 - 2

Lubuszanin Trzcianka vs Warta Międzychód

1 - 7

1922 Lechia Kostrzyn vs Warta Międzychód

1 - 1

GKS Dopiewo vs Lubuszanin Trzcianka

3 - 1

Grom Plewiska vs Mieszko Gniezno

3 - 1

Tarnovia Tarnowo Podgórne vs Sparta Oborniki

4 - 3

Huragan Pobiedziska vs Płomień Przyprostynia

1 - 0

Zjednoczeni Trzemeszno vs Mawit Lwówek

1 - 4

Wełna Skoki vs Kotwica Kórnik

2 - 0

Iskra Szydłowo vs GLKS Wysoka

0 - 4

Mawit Lwówek vs GKS Dopiewo

0 - 3

Płomień Przyprostynia vs Warta Międzychód

2 - 2

Wełna Skoki vs Zjednoczeni Trzemeszno

5 - 4

GLKS Wysoka vs 1922 Lechia Kostrzyn

1 - 3

Kotwica Kórnik vs Iskra Szydłowo

0 - 1

Mawit Lwówek vs Wełna Skoki

3 - 3

Płomień Przyprostynia vs Zjednoczeni Trzemeszno

0 - 1

Sparta Oborniki vs Huragan Pobiedziska

1 - 1

Mieszko Gniezno vs Tarnovia Tarnowo Podgórne

2 - 2

Lubuszanin Trzcianka vs Grom Plewiska

2 - 1

GKS Dopiewo vs Warta Międzychód

2 - 0

1922 Lechia Kostrzyn vs GKS Dopiewo

1 - 2

Grom Plewiska vs Warta Międzychód

1 - 2

Tarnovia Tarnowo Podgórne vs Lubuszanin Trzcianka

1 - 1

Huragan Pobiedziska vs Mieszko Gniezno

0 - 1

Zjednoczeni Trzemeszno vs Sparta Oborniki

2 - 0

Wełna Skoki vs Płomień Przyprostynia

2 - 2

Iskra Szydłowo vs Mawit Lwówek

1 - 3

GLKS Wysoka vs Kotwica Kórnik

1 - 3

Kotwica Kórnik vs 1922 Lechia Kostrzyn

1 - 3

Mawit Lwówek vs GLKS Wysoka

1 - 3

Płomień Przyprostynia vs Iskra Szydłowo

0 - 0

Sparta Oborniki vs Wełna Skoki

1 - 0

Mieszko Gniezno vs Zjednoczeni Trzemeszno

4 - 1

Lubuszanin Trzcianka vs Huragan Pobiedziska

2 - 1

Warta Międzychód vs Tarnovia Tarnowo Podgórne

1 - 3

GKS Dopiewo vs Grom Plewiska

0 - 8

1922 Lechia Kostrzyn vs Grom Plewiska

5 - 1

Tarnovia Tarnowo Podgórne vs GKS Dopiewo

0 - 2

Huragan Pobiedziska vs Warta Międzychód

0 - 3

Zjednoczeni Trzemeszno vs Lubuszanin Trzcianka

2 - 2

Wełna Skoki vs Mieszko Gniezno

0 - 2

Iskra Szydłowo vs Sparta Oborniki

1 - 2

GLKS Wysoka vs Płomień Przyprostynia

7 - 0

Kotwica Kórnik vs Mawit Lwówek

0 - 1

Mawit Lwówek vs 1922 Lechia Kostrzyn

1 - 2

Płomień Przyprostynia vs Kotwica Kórnik

1 - 0

Sparta Oborniki vs GLKS Wysoka

2 - 3

Mieszko Gniezno vs Iskra Szydłowo

3 - 0

Lubuszanin Trzcianka vs Wełna Skoki

3 - 1

Warta Międzychód vs Zjednoczeni Trzemeszno

3 - 1

GKS Dopiewo vs Huragan Pobiedziska

4 - 2

Grom Plewiska vs Tarnovia Tarnowo Podgórne

2 - 1

1922 Lechia Kostrzyn vs Tarnovia Tarnowo Podgórne

1 - 2

Huragan Pobiedziska vs Grom Plewiska

1 - 3

Zjednoczeni Trzemeszno vs GKS Dopiewo

0 - 5

Wełna Skoki vs Warta Międzychód

1 - 0

Iskra Szydłowo vs Lubuszanin Trzcianka

3 - 3

GLKS Wysoka vs Mieszko Gniezno

0 - 4

Mawit Lwówek vs Płomień Przyprostynia

0 - 0

Sparta Oborniki vs Kotwica Kórnik

3 - 3

Płomień Przyprostynia vs 1922 Lechia Kostrzyn

1 - 0

Sparta Oborniki vs Mawit Lwówek

2 - 2

Mieszko Gniezno vs Kotwica Kórnik

2 - 1

Lubuszanin Trzcianka vs GLKS Wysoka

1 - 3

Warta Międzychód vs Iskra Szydłowo

2 - 1

GKS Dopiewo vs Wełna Skoki

6 - 0

Grom Plewiska vs Zjednoczeni Trzemeszno

4 - 3

Tarnovia Tarnowo Podgórne vs Huragan Pobiedziska

3 - 4

1922 Lechia Kostrzyn vs Huragan Pobiedziska

1 - 7

Zjednoczeni Trzemeszno vs Tarnovia Tarnowo Podgórne

1 - 7

Wełna Skoki vs Grom Plewiska

1 - 2

Iskra Szydłowo vs GKS Dopiewo

2 - 5

GLKS Wysoka vs Warta Międzychód

0 - 1

Kotwica Kórnik vs Lubuszanin Trzcianka

1 - 1

Mawit Lwówek vs Mieszko Gniezno

0 - 0

Płomień Przyprostynia vs Sparta Oborniki

1 - 0

Sparta Oborniki vs 1922 Lechia Kostrzyn

3 - 1

Mieszko Gniezno vs Płomień Przyprostynia

6 - 1

Lubuszanin Trzcianka vs Mawit Lwówek

5 - 0

Warta Międzychód vs Kotwica Kórnik

6 - 0

GKS Dopiewo vs GLKS Wysoka

0 - 0

Grom Plewiska vs Iskra Szydłowo

2 - 1

Tarnovia Tarnowo Podgórne vs Wełna Skoki

1 - 4

Huragan Pobiedziska vs Zjednoczeni Trzemeszno

2 - 3

1922 Lechia Kostrzyn vs Zjednoczeni Trzemeszno

1 - 0

Huragan Pobiedziska vs Wełna Skoki

0 - 2

Tarnovia Tarnowo Podgórne vs Iskra Szydłowo

6 - 1

Grom Plewiska vs GLKS Wysoka

3 - 0

GKS Dopiewo vs Kotwica Kórnik

3 - 0

Warta Międzychód vs Mawit Lwówek

2 - 0

Lubuszanin Trzcianka vs Płomień Przyprostynia

0 - 3

Mieszko Gniezno vs Sparta Oborniki

2 - 1

Kotwica Kórnik (K) vs KKP II Bydgoszcz

3 - 2

KKP Chełmża vs Polonia Środa Wielkopolska

0 - 10

GOSRiT Luzino vs Błękitni Stargard Szczeciński

1 - 3

Olimpia II Szczecin vs GSS Grodzisk Wielkopolski

0 - 3

Górnicza Konin vs Noteć Inowrocław

9 - 1

Lechia Gdańsk vs Olimp Gościno

1 - 0

Polonia Środa Wielkopolska vs Olimp Gościno

0 - 6

Noteć Inowrocław vs Lechia Gdańsk

3 - 0

KKP II Bydgoszcz vs Górnicza Konin

4 - 0

GSS Grodzisk Wielkopolski vs Kotwica Kórnik (K)

21 - 0

Błękitni Stargard Szczeciński vs Olimpia II Szczecin

4 - 0

KKP Chełmża vs GOSRiT Luzino

1 - 5

GOSRiT Luzino vs Polonia Środa Wielkopolska

0 - 1

Olimpia II Szczecin vs KKP Chełmża

1 - 4

Kotwica Kórnik (K) vs Błękitni Stargard Szczeciński

2 - 2

Górnicza Konin vs GSS Grodzisk Wielkopolski

0 - 2

Lechia Gdańsk vs KKP II Bydgoszcz

1 - 2

Olimp Gościno vs Noteć Inowrocław

2 - 2

KKP II Bydgoszcz vs Olimp Gościno

5 - 3

GSS Grodzisk Wielkopolski vs Lechia Gdańsk

2 - 0

Błękitni Stargard Szczeciński vs Górnicza Konin

1 - 0

KKP Chełmża vs Kotwica Kórnik (K)

2 - 0

GOSRiT Luzino vs Olimpia II Szczecin

1 - 2

Olimpia II Szczecin vs Polonia Środa Wielkopolska

4 - 1

Kotwica Kórnik (K) vs GOSRiT Luzino

4 - 4

Górnicza Konin vs KKP Chełmża

0 - 4

Lechia Gdańsk vs Błękitni Stargard Szczeciński

0 - 1

Olimp Gościno vs KKP II Bydgoszcz

1 - 1

Noteć Inowrocław vs KKP II Bydgoszcz

5 - 1

Polonia Środa Wielkopolska vs KKP II Bydgoszcz

2 - 2

GSS Grodzisk Wielkopolski vs Noteć Inowrocław

11 - 0

Błękitni Stargard Szczeciński vs Olimp Gościno

2 - 2

KKP Chełmża vs Lechia Gdańsk

0 - 0

GOSRiT Luzino vs Górnicza Konin

0 - 2

Olimpia II Szczecin vs Kotwica Kórnik (K)

0 - 2

Kotwica Kórnik (K) vs Polonia Środa Wielkopolska

2 - 0

Górnicza Konin vs Olimpia II Szczecin

4 - 1

Lechia Gdańsk vs GOSRiT Luzino

3 - 1

Olimp Gościno vs KKP Chełmża

1 - 2

Noteć Inowrocław vs Błękitni Stargard Szczeciński

2 - 0

KKP II Bydgoszcz vs GSS Grodzisk Wielkopolski

5 - 2

Polonia Środa Wielkopolska vs GSS Grodzisk Wielkopolski

5 - 1

Błękitni Stargard Szczeciński vs KKP II Bydgoszcz

2 - 1

KKP Chełmża vs Noteć Inowrocław

3 - 2

GOSRiT Luzino vs Olimp Gościno

1 - 3

Olimpia II Szczecin vs Lechia Gdańsk

2 - 1

Kotwica Kórnik (K) vs Górnicza Konin

0 - 1

Górnicza Konin vs Polonia Środa Wielkopolska

6 - 4

Lechia Gdańsk vs Kotwica Kórnik (K)

5 - 1

Olimp Gościno vs Olimpia II Szczecin

2 - 1

Noteć Inowrocław vs GOSRiT Luzino

2 - 1

KKP II Bydgoszcz vs KKP Chełmża

0 - 5

GSS Grodzisk Wielkopolski vs Błękitni Stargard Szczeciński

3 - 0

Polonia Środa Wielkopolska vs Noteć Inowrocław

0 - 0

Polonia Środa Wielkopolska vs Błękitni Stargard Szczeciński

6 - 2

KKP Chełmża vs GSS Grodzisk Wielkopolski

1 - 2

GOSRiT Luzino vs KKP II Bydgoszcz

3 - 0

Olimpia II Szczecin vs Noteć Inowrocław

0 - 0

Kotwica Kórnik (K) vs Olimp Gościno

1 - 2

Górnicza Konin vs Lechia Gdańsk

0 - 2

Lechia Gdańsk vs Polonia Środa Wielkopolska

1 - 0

Olimp Gościno vs Górnicza Konin

1 - 0

Noteć Inowrocław vs Kotwica Kórnik (K)

4 - 0

KKP II Bydgoszcz vs Olimpia II Szczecin

5 - 2

GSS Grodzisk Wielkopolski vs GOSRiT Luzino

3 - 1

Błękitni Stargard Szczeciński vs KKP Chełmża

2 - 1

Lubuszanin Trzcianka vs Mieszko Gniezno

0 - 4

Zjednoczeni Trzemeszno vs Iskra Szydłowo

3 - 2

Tarnovia Tarnowo Podgórne vs Kotwica Kórnik

0 - 3

Huragan Pobiedziska vs GLKS Wysoka

2 - 2

1922 Lechia Kostrzyn vs Wełna Skoki

4 - 0

GKS Dopiewo vs Płomień Przyprostynia

6 - 0

Grom Plewiska vs Mawit Lwówek

0 - 0

Warta Międzychód vs Sparta Oborniki

3 - 1

Sparta Oborniki vs GKS Dopiewo

0 - 2

Mawit Lwówek vs Tarnovia Tarnowo Podgórne

3 - 0

GLKS Wysoka vs Zjednoczeni Trzemeszno

2 - 0

Iskra Szydłowo vs Wełna Skoki

2 - 1

Polonia Środa Wielkopolska vs KKP Chełmża

0 - 5

KKP II Bydgoszcz vs Kotwica Kórnik (K)

5 - 1

Błękitni Stargard Szczeciński vs GOSRiT Luzino

2 - 1

Olimp Gościno vs Lechia Gdańsk

0 - 1

Kotwica Kórnik vs Huragan Pobiedziska

2 - 2

Lubuszanin Trzcianka vs 1922 Lechia Kostrzyn

0 - 2

Mieszko Gniezno vs Warta Międzychód

0 - 2

Płomień Przyprostynia vs Grom Plewiska

0 - 4

GOSRiT Luzino vs KKP Chełmża

4 - 0

Lechia Gdańsk vs Noteć Inowrocław

0 - 0

Zjednoczeni Trzemeszno vs Kotwica Kórnik

2 - 1

1922 Lechia Kostrzyn vs Iskra Szydłowo

3 - 0

Huragan Pobiedziska vs Mawit Lwówek

1 - 0

Warta Międzychód vs Lubuszanin Trzcianka

0 - 1

Grom Plewiska vs Sparta Oborniki

0 - 0

GKS Dopiewo vs Mieszko Gniezno

5 - 1

Tarnovia Tarnowo Podgórne vs Płomień Przyprostynia

1 - 1

Wełna Skoki vs GLKS Wysoka

4 - 6

Olimpia II Szczecin vs Błękitni Stargard Szczeciński

1 - 2

Olimp Gościno vs Polonia Środa Wielkopolska

2 - 0

Kotwica Kórnik (K) vs GSS Grodzisk Wielkopolski

5 - 3

Lubuszanin Trzcianka vs GKS Dopiewo

0 - 2

Mawit Lwówek vs Zjednoczeni Trzemeszno

5 - 2

Warta Międzychód vs 1922 Lechia Kostrzyn

1 - 0

Mieszko Gniezno vs Grom Plewiska

0 - 5

GLKS Wysoka vs Iskra Szydłowo

1 - 2

Sparta Oborniki vs Tarnovia Tarnowo Podgórne

2 - 0

Kotwica Kórnik vs Wełna Skoki

2 - 1

Płomień Przyprostynia vs Huragan Pobiedziska

3 - 0

KKP Chełmża vs Olimpia II Szczecin

5 - 0

Polonia Środa Wielkopolska vs GOSRiT Luzino

7 - 0

Błękitni Stargard Szczeciński vs Kotwica Kórnik (K)

2 - 1

Noteć Inowrocław vs Olimp Gościno

0 - 0

KKP II Bydgoszcz vs Lechia Gdańsk

1 - 3

GSS Grodzisk Wielkopolski vs Górnicza Konin

3 - 1

1922 Lechia Kostrzyn vs GLKS Wysoka

4 - 0

Wełna Skoki vs Mawit Lwówek

2 - 0

Zjednoczeni Trzemeszno vs Płomień Przyprostynia

0 - 1

Huragan Pobiedziska vs Sparta Oborniki

0 - 1

Tarnovia Tarnowo Podgórne vs Mieszko Gniezno

2 - 1

Warta Międzychód vs GKS Dopiewo

0 - 2

Górnicza Konin vs Błękitni Stargard Szczeciński

2 - 1

Olimp Gościno vs KKP II Bydgoszcz

4 - 1

Iskra Szydłowo vs Kotwica Kórnik

1 - 0

Olimpia II Szczecin vs GOSRiT Luzino

6 - 0

Lechia Gdańsk vs GSS Grodzisk Wielkopolski

1 - 1

Grom Plewiska vs Lubuszanin Trzcianka

1 - 5

Noteć Inowrocław vs Polonia Środa Wielkopolska

1 - 2

Kotwica Kórnik (K) vs KKP Chełmża

2 - 1

Płomień Przyprostynia vs Wełna Skoki

0 - 2

Lubuszanin Trzcianka vs Tarnovia Tarnowo Podgórne

4 - 0

Sparta Oborniki vs Zjednoczeni Trzemeszno

3 - 1

Warta Międzychód vs Grom Plewiska

1 - 2

GKS Dopiewo vs 1922 Lechia Kostrzyn

3 - 0

Kotwica Kórnik vs GLKS Wysoka

0 - 3

Mawit Lwówek vs Iskra Szydłowo

2 - 1

Mieszko Gniezno vs Huragan Pobiedziska

2 - 2

KKP Chełmża vs Górnicza Konin

1 - 0

Iskra Szydłowo vs Płomień Przyprostynia

1 - 3

GOSRiT Luzino vs Kotwica Kórnik (K)

2 - 0

Tarnovia Tarnowo Podgórne vs Warta Międzychód

2 - 0

1922 Lechia Kostrzyn vs Kotwica Kórnik

2 - 5

Huragan Pobiedziska vs Lubuszanin Trzcianka

1 - 0

Zjednoczeni Trzemeszno vs Mieszko Gniezno

1 - 1

KKP II Bydgoszcz vs Noteć Inowrocław

4 - 0

GLKS Wysoka vs Mawit Lwówek

2 - 3

Wełna Skoki vs Sparta Oborniki

0 - 4

Grom Plewiska vs GKS Dopiewo

6 - 0

Polonia Środa Wielkopolska vs Olimpia II Szczecin

2 - 1

GSS Grodzisk Wielkopolski vs Olimp Gościno

3 - 0

Lechia Gdańsk vs Błękitni Stargard Szczeciński

1 - 0

GKS Dopiewo vs Tarnovia Tarnowo Podgórne

1 - 0

Mieszko Gniezno vs Wełna Skoki

0 - 2

Płomień Przyprostynia vs GLKS Wysoka

2 - 1

Sparta Oborniki vs Iskra Szydłowo

0 - 3

Mawit Lwówek vs Kotwica Kórnik

2 - 1

Lubuszanin Trzcianka vs Zjednoczeni Trzemeszno

2 - 0

Warta Międzychód vs Huragan Pobiedziska

0 - 0

Grom Plewiska vs 1922 Lechia Kostrzyn

2 - 0

1922 Lechia Kostrzyn vs Mawit Lwówek

4 - 0

Kotwica Kórnik vs Płomień Przyprostynia

1 - 0

GLKS Wysoka vs Sparta Oborniki

4 - 2

Iskra Szydłowo vs Mieszko Gniezno

2 - 2

Wełna Skoki vs Lubuszanin Trzcianka

2 - 2

Zjednoczeni Trzemeszno vs Warta Międzychód

1 - 0

Huragan Pobiedziska vs GKS Dopiewo

4 - 3

Tarnovia Tarnowo Podgórne vs Grom Plewiska

1 - 2

KKP II Bydgoszcz vs Polonia Środa Wielkopolska

4 - 1

Kotwica Kórnik (K) vs Olimpia II Szczecin

5 - 2

Lechia Gdańsk vs KKP Chełmża

3 - 3

Olimp Gościno vs Błękitni Stargard Szczeciński

3 - 0

Górnicza Konin vs GOSRiT Luzino

1 - 1

Noteć Inowrocław vs GSS Grodzisk Wielkopolski

3 - 1

Kotwica Kórnik vs Sparta Oborniki

3 - 1

Tarnovia Tarnowo Podgórne vs 1922 Lechia Kostrzyn

5 - 3

GKS Dopiewo vs Zjednoczeni Trzemeszno

1 - 3

Grom Plewiska vs Huragan Pobiedziska

2 - 0

Warta Międzychód vs Wełna Skoki

0 - 1

Lubuszanin Trzcianka vs Iskra Szydłowo

0 - 2

Mieszko Gniezno vs GLKS Wysoka

5 - 1

Płomień Przyprostynia vs Mawit Lwówek

0 - 0

GLKS Wysoka vs Lubuszanin Trzcianka

1 - 2

Mawit Lwówek vs Sparta Oborniki

1 - 1

Kotwica Kórnik vs Mieszko Gniezno

1 - 0

1922 Lechia Kostrzyn vs Płomień Przyprostynia

2 - 1

Huragan Pobiedziska vs Tarnovia Tarnowo Podgórne

2 - 1

Zjednoczeni Trzemeszno vs Grom Plewiska

1 - 2

Wełna Skoki vs GKS Dopiewo

3 - 2

Iskra Szydłowo vs Warta Międzychód

0 - 1

Polonia Środa Wielkopolska vs Kotwica Kórnik (K)

1 - 0

Olimpia II Szczecin vs Górnicza Konin

3 - 0

GSS Grodzisk Wielkopolski vs KKP II Bydgoszcz

3 - 0

Błękitni Stargard Szczeciński vs Noteć Inowrocław

1 - 3

GOSRiT Luzino vs Lechia Gdańsk

1 - 0

KKP Chełmża vs Olimp Gościno

1 - 1

Lubuszanin Trzcianka vs Kotwica Kórnik

2 - 2

Mieszko Gniezno vs Mawit Lwówek

2 - 1

Grom Plewiska vs Wełna Skoki

5 - 2

Warta Międzychód vs GLKS Wysoka

3 - 0

Sparta Oborniki vs Płomień Przyprostynia

1 - 2

GKS Dopiewo vs Iskra Szydłowo

3 - 1

Tarnovia Tarnowo Podgórne vs Zjednoczeni Trzemeszno

2 - 1

Huragan Pobiedziska vs 1922 Lechia Kostrzyn

5 - 0

Olimp Gościno vs GOSRiT Luzino

3 - 1

Lechia Gdańsk vs Olimpia II Szczecin

7 - 6

GSS Grodzisk Wielkopolski vs Polonia Środa Wielkopolska

0 - 3

Noteć Inowrocław vs KKP Chełmża

0 - 2

KKP II Bydgoszcz vs Błękitni Stargard Szczeciński

1 - 0

Górnicza Konin vs Kotwica Kórnik (K)

1 - 3

Kotwica Kórnik vs Warta Międzychód

1 - 5

Płomień Przyprostynia vs Mieszko Gniezno

1 - 0

1922 Lechia Kostrzyn vs Sparta Oborniki

0 - 3

Mawit Lwówek vs Lubuszanin Trzcianka

5 - 0

GLKS Wysoka vs GKS Dopiewo

7 - 0

Iskra Szydłowo vs Grom Plewiska

5 - 2

Wełna Skoki vs Tarnovia Tarnowo Podgórne

1 - 1

Zjednoczeni Trzemeszno vs Huragan Pobiedziska

1 - 2

KKP Chełmża vs KKP II Bydgoszcz

2 - 0

Błękitni Stargard Szczeciński vs GSS Grodzisk Wielkopolski

4 - 2

Kotwica Kórnik (K) vs Lechia Gdańsk

1 - 0

Olimpia II Szczecin vs Olimp Gościno

2 - 0

GOSRiT Luzino vs Noteć Inowrocław

0 - 0

Polonia Środa Wielkopolska vs Górnicza Konin

4 - 0

Lechia Gdańsk vs Górnicza Konin

0 - 2

Olimp Gościno vs Kotwica Kórnik (K)

0 - 1

Noteć Inowrocław vs Olimpia II Szczecin

3 - 1

Błękitni Stargard Szczeciński vs Polonia Środa Wielkopolska

5 - 0

KKP II Bydgoszcz vs GOSRiT Luzino

5 - 1

GSS Grodzisk Wielkopolski vs KKP Chełmża

3 - 0

Olimpia II Szczecin vs KKP II Bydgoszcz

3 - 0

GOSRiT Luzino vs GSS Grodzisk Wielkopolski

9 - 0

Kotwica Kórnik (K) vs Noteć Inowrocław

1 - 1

Górnicza Konin vs Olimp Gościno

2 - 3

Polonia Środa Wielkopolska vs Lechia Gdańsk

2 - 3

KKP Chełmża vs Błękitni Stargard Szczeciński

0 - 1

Luboński KS vs GLKS Wysoka

1 - 1

Iskra Szydłowo vs GKS Dopiewo

1 - 0

Zieloni Lubosz vs 1922 Lechia Kostrzyn

3 - 1

Nielba Wągrowiec vs Sparta Oborniki

1 - 2

Tarnovia Tarnowo Podgórne vs Grom Plewiska

1 - 0

Kotwica Kórnik vs Huragan Pobiedziska

3 - 0

Lubuszanin Trzcianka vs Unia Swarzędz

0 - 3

Pogoń Łobżenica vs Warta Międzychód

1 - 3

Sparta Oborniki vs Lubuszanin Trzcianka

3 - 2

Huragan Pobiedziska vs Pogoń Łobżenica

0 - 1

1922 Lechia Kostrzyn vs Unia Swarzędz

1 - 0

Grom Plewiska vs Kotwica Kórnik

2 - 2

Warta Międzychód vs Nielba Wągrowiec

4 - 1

GKS Dopiewo vs Luboński KS

1 - 3

Zieloni Lubosz vs Iskra Szydłowo

2 - 2

GLKS Wysoka vs Tarnovia Tarnowo Podgórne

0 - 3

Luboński KS vs Zieloni Lubosz

6 - 1

Iskra Szydłowo vs 1922 Lechia Kostrzyn

5 - 2

Nielba Wągrowiec vs Huragan Pobiedziska

3 - 3

Lubuszanin Trzcianka vs Warta Międzychód

1 - 2

Sparta Oborniki vs Unia Swarzędz

2 - 0

Tarnovia Tarnowo Podgórne vs GKS Dopiewo

2 - 0

Kotwica Kórnik vs GLKS Wysoka

2 - 5

Pogoń Łobżenica vs Grom Plewiska

1 - 2

GLKS Wysoka vs Pogoń Łobżenica

3 - 1

Mustang Wielgie vs Olimpia II Szczecin

1 - 0

Polonia Środa Wielkopolska vs KKP Chełmża

6 - 0

Orzeł Wałcz vs Olimp Gościno

3 - 0

Grom Wolsztyn vs Górnicza Konin

1 - 1

Iskra Szydłowo vs Luboński KS

7 - 0

Lechia Gdańsk vs Kotwica Kórnik (K)

0 - 1

Huragan Pobiedziska vs Lubuszanin Trzcianka

2 - 0

Grom Plewiska vs Nielba Wągrowiec

0 - 4

1922 Lechia Kostrzyn vs Sparta Oborniki

2 - 0

GKS Dopiewo vs Kotwica Kórnik

0 - 0

Zieloni Lubosz vs Tarnovia Tarnowo Podgórne

2 - 2

Warta Międzychód vs Unia Swarzędz

0 - 2

Sparta Oborniki vs Warta Międzychód

0 - 0

Luboński KS vs 1922 Lechia Kostrzyn

2 - 3

Tarnovia Tarnowo Podgórne vs Iskra Szydłowo

1 - 0

Olimpia II Szczecin vs Kotwica Kórnik (K)

3 - 1

Pogoń Łobżenica vs GKS Dopiewo

1 - 0

Lubuszanin Trzcianka vs Grom Plewiska

8 - 0

Kotwica Kórnik vs Zieloni Lubosz

0 - 1

Huragan Pobiedziska vs Unia Swarzędz

3 - 2

Mustang Wielgie vs Grom Wolsztyn

0 - 3

GSS Grodzisk Wielkopolski vs Polonia Środa Wielkopolska

2 - 3

Olimp Gościno vs Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski

1 - 4

Górnicza Konin vs Orzeł Wałcz

0 - 4

Luboński KS vs Tarnovia Tarnowo Podgórne

5 - 1

Lubuszanin Trzcianka vs GLKS Wysoka

0 - 1

Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski vs Górnicza Konin

1 - 1

Grom Plewiska vs Unia Swarzędz

2 - 1

Iskra Szydłowo vs Kotwica Kórnik

3 - 0

Polonia Środa Wielkopolska vs Olimp Gościno

0 - 0

Lechia Gdańsk vs GSS Grodzisk Wielkopolski

0 - 7

Grom Wolsztyn vs Olimpia II Szczecin

0 - 1

1922 Lechia Kostrzyn vs Warta Międzychód

1 - 3

GKS Dopiewo vs Nielba Wągrowiec

1 - 1

Zieloni Lubosz vs Pogoń Łobżenica

0 - 0

Kotwica Kórnik (K) vs KKP Chełmża

1 - 3

Huragan Pobiedziska vs Sparta Oborniki

3 - 1

Orzeł Wałcz vs Mustang Wielgie

4 - 1

Nielba Wągrowiec vs GLKS Wysoka

3 - 1

Lubuszanin Trzcianka vs GKS Dopiewo

3 - 4

Mustang Wielgie vs Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski

0 - 0

Górnicza Konin vs Polonia Środa Wielkopolska

0 - 4

Olimp Gościno vs Lechia Gdańsk

3 - 2

Olimpia II Szczecin vs KKP Chełmża

5 - 1

Nielba Wągrowiec vs Zieloni Lubosz

3 - 1

Kotwica Kórnik vs Luboński KS

2 - 2

Warta Międzychód vs Huragan Pobiedziska

2 - 1

Tarnovia Tarnowo Podgórne vs 1922 Lechia Kostrzyn

0 - 2

Sparta Oborniki vs Grom Plewiska

4 - 4

Kotwica Kórnik (K) vs GSS Grodzisk Wielkopolski

3 - 1

GLKS Wysoka vs Unia Swarzędz

0 - 6

Grom Wolsztyn vs Orzeł Wałcz

0 - 4

Pogoń Łobżenica vs Iskra Szydłowo

2 - 1

Tarnovia Tarnowo Podgórne vs Kotwica Kórnik

1 - 0

1922 Lechia Kostrzyn vs Huragan Pobiedziska

1 - 3

GLKS Wysoka vs Sparta Oborniki

1 - 0

Grom Plewiska vs Warta Międzychód

3 - 2

Luboński KS vs Pogoń Łobżenica

2 - 2

Iskra Szydłowo vs Nielba Wągrowiec

1 - 1

Zieloni Lubosz vs Lubuszanin Trzcianka

0 - 1

GKS Dopiewo vs Unia Swarzędz

3 - 0

Polonia Środa Wielkopolska vs Mustang Wielgie

3 - 0

Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski vs Grom Wolsztyn

7 - 0

Lechia Gdańsk vs Górnicza Konin

5 - 1

Orzeł Wałcz vs Olimpia II Szczecin

7 - 0

Kotwica Kórnik (K) vs Olimp Gościno

3 - 3

KKP Chełmża vs GSS Grodzisk Wielkopolski

3 - 2

Warta Międzychód vs GLKS Wysoka

0 - 2

Pogoń Łobżenica vs Tarnovia Tarnowo Podgórne

3 - 0

Nielba Wągrowiec vs Luboński KS

2 - 2

Lubuszanin Trzcianka vs Iskra Szydłowo

3 - 1

Kotwica Kórnik vs 1922 Lechia Kostrzyn

3 - 0

Sparta Oborniki vs GKS Dopiewo

0 - 4

Huragan Pobiedziska vs Grom Plewiska

1 - 2

Zieloni Lubosz vs Unia Swarzędz

3 - 1

Olimpia II Szczecin vs GSS Grodzisk Wielkopolski

1 - 2

Orzeł Wałcz vs Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski

0 - 3

Grom Wolsztyn vs Polonia Środa Wielkopolska

1 - 2

Mustang Wielgie vs Lechia Gdańsk

0 - 3

Górnicza Konin vs Kotwica Kórnik (K)

1 - 2

Olimp Gościno vs KKP Chełmża

1 - 3

Iskra Szydłowo vs Unia Swarzędz

0 - 4

Luboński KS vs Lubuszanin Trzcianka

3 - 1

Tarnovia Tarnowo Podgórne vs Nielba Wągrowiec

3 - 3

1922 Lechia Kostrzyn vs Grom Plewiska

3 - 2

Kotwica Kórnik vs Pogoń Łobżenica

1 - 1

Zieloni Lubosz vs Sparta Oborniki

1 - 3

GKS Dopiewo vs Warta Międzychód

3 - 1

GLKS Wysoka vs Huragan Pobiedziska

5 - 0

Kotwica Kórnik (K) vs Mustang Wielgie

1 - 1

GSS Grodzisk Wielkopolski vs Olimp Gościno

4 - 3

KKP Chełmża vs Górnicza Konin

4 - 4

Polonia Środa Wielkopolska vs Orzeł Wałcz

5 - 0

Lechia Gdańsk vs Grom Wolsztyn

4 - 2

Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski vs Olimpia II Szczecin

2 - 2

Luboński KS vs Unia Swarzędz

3 - 3

Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski vs Polonia Środa Wielkopolska

0 - 8

Grom Wolsztyn vs Kotwica Kórnik (K)

0 - 0

Górnicza Konin vs GSS Grodzisk Wielkopolski

7 - 0

Olimpia II Szczecin vs Olimp Gościno

0 - 4

Orzeł Wałcz vs Lechia Gdańsk

1 - 0

Sparta Oborniki vs Iskra Szydłowo

2 - 1

Pogoń Łobżenica vs 1922 Lechia Kostrzyn

5 - 0

Lubuszanin Trzcianka vs Tarnovia Tarnowo Podgórne

3 - 0

Warta Międzychód vs Zieloni Lubosz

2 - 0

Grom Plewiska vs GLKS Wysoka

1 - 0

Huragan Pobiedziska vs GKS Dopiewo

3 - 1

Nielba Wągrowiec vs Kotwica Kórnik

0 - 1

Luboński KS vs Sparta Oborniki

0 - 3

Iskra Szydłowo vs Warta Międzychód

1 - 1

Polonia Środa Wielkopolska vs Olimpia II Szczecin

1 - 1

GKS Dopiewo vs Grom Plewiska

1 - 3

1922 Lechia Kostrzyn vs GLKS Wysoka

4 - 0

Olimp Gościno vs Górnicza Konin

5 - 1

Lechia Gdańsk vs Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski

2 - 3

Pogoń Łobżenica vs Nielba Wągrowiec

3 - 0

Tarnovia Tarnowo Podgórne vs Unia Swarzędz

2 - 2

Zieloni Lubosz vs Huragan Pobiedziska

2 - 2

Kotwica Kórnik vs Lubuszanin Trzcianka

4 - 0

KKP Chełmża vs Grom Wolsztyn

5 - 0

Kotwica Kórnik (K) vs Orzeł Wałcz

4 - 1

GSS Grodzisk Wielkopolski vs Mustang Wielgie

2 - 1

Orzeł Wałcz vs KKP Chełmża

2 - 1

Olimpia II Szczecin vs Górnicza Konin

2 - 1

Nielba Wągrowiec vs 1922 Lechia Kostrzyn

0 - 0

Sparta Oborniki vs Tarnovia Tarnowo Podgórne

6 - 1

Warta Międzychód vs Luboński KS

0 - 5

Huragan Pobiedziska vs Iskra Szydłowo

5 - 1

Grom Plewiska vs Zieloni Lubosz

6 - 0

Lubuszanin Trzcianka vs Pogoń Łobżenica

1 - 1

Kotwica Kórnik vs Unia Swarzędz

1 - 2

Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski vs Kotwica Kórnik (K)

0 - 2

GLKS Wysoka vs GKS Dopiewo

1 - 5

Mustang Wielgie vs Olimp Gościno

4 - 6

Polonia Środa Wielkopolska vs Lechia Gdańsk

0 - 2

Grom Wolsztyn vs GSS Grodzisk Wielkopolski

4 - 0

Górnicza Konin vs Mustang Wielgie

7 - 0

Lechia Gdańsk vs Olimpia II Szczecin

0 - 4

Luboński KS vs Huragan Pobiedziska

2 - 2

Tarnovia Tarnowo Podgórne vs Warta Międzychód

0 - 2

1922 Lechia Kostrzyn vs GKS Dopiewo

1 - 2

Kotwica Kórnik vs Sparta Oborniki

4 - 3

Iskra Szydłowo vs Grom Plewiska

3 - 0

Olimp Gościno vs Grom Wolsztyn

2 - 2

Nielba Wągrowiec vs Lubuszanin Trzcianka

0 - 3

Zieloni Lubosz vs GLKS Wysoka

1 - 3

Kotwica Kórnik (K) vs Polonia Środa Wielkopolska

1 - 0

Pogoń Łobżenica vs Unia Swarzędz

4 - 2

KKP Chełmża vs Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski

2 - 2

GSS Grodzisk Wielkopolski vs Orzeł Wałcz

5 - 0

Lubuszanin Trzcianka vs 1922 Lechia Kostrzyn

5 - 2

Sparta Oborniki vs Pogoń Łobżenica

1 - 4

Warta Międzychód vs Kotwica Kórnik

0 - 1

Huragan Pobiedziska vs Tarnovia Tarnowo Podgórne

5 - 0

Nielba Wągrowiec vs Unia Swarzędz

3 - 1

GKS Dopiewo vs Zieloni Lubosz

1 - 0

GLKS Wysoka vs Iskra Szydłowo

6 - 1

Grom Plewiska vs Luboński KS

1 - 6

Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski vs GSS Grodzisk Wielkopolski

2 - 1

KKP Chełmża vs Lechia Gdańsk

1 - 1

1922 Lechia Kostrzyn vs Zieloni Lubosz

2 - 2

Warta Międzychód vs Pogoń Łobżenica

2 - 3

Sparta Oborniki vs Nielba Wągrowiec

0 - 1

Grom Plewiska vs Tarnovia Tarnowo Podgórne

3 - 0

GLKS Wysoka vs Luboński KS

0 - 2

GKS Dopiewo vs Iskra Szydłowo

1 - 1

Huragan Pobiedziska vs Kotwica Kórnik

3 - 1

Mustang Wielgie vs KKP Chełmża

16:00

Kotwica Kórnik

1 - 0

Kotwica Kórnik vs Polonia II Środa Wlkp.

12:00

Kotwica Kórnik vs Lech Poznań CLJ

16:00

Kotwica Kórnik vs Warta Poznań CLJ

18:00

Kotwica Kórnik vs PKS Racot

12:00

Kotwica Kórnik vs Victoria Września

0 - 1

Kotwica Kórnik vs Polonia Środa Wielkopolska

1 - 2

Unia Swarzędz vs Lubuszanin Trzcianka

2 - 0

Lubuszanin Trzcianka vs Sparta Oborniki

1 - 5

Luboński KS vs GKS Dopiewo

1 - 1

Kotwica Kórnik vs Grom Plewiska

1 - 2

Iskra Szydłowo vs Zieloni Lubosz

2 - 0

Nielba Wągrowiec vs Warta Międzychód

0 - 0

Pogoń Łobżenica vs Huragan Pobiedziska

6 - 2

Unia Swarzędz vs 1922 Lechia Kostrzyn

2 - 0

Tarnovia Tarnowo Podgórne vs GLKS Wysoka

0 - 1

Olimp Gościno vs Orzeł Wałcz

11 - 1

Zieloni Lubosz vs Luboński KS

2 - 4

Kotwica Kórnik (K) vs Lechia Gdańsk

0 - 2

1922 Lechia Kostrzyn vs Iskra Szydłowo

3 - 1

GKS Dopiewo vs Tarnovia Tarnowo Podgórne

2 - 1

Warta Międzychód vs Lubuszanin Trzcianka

2 - 0

Grom Plewiska vs Pogoń Łobżenica

4 - 0

Huragan Pobiedziska vs Nielba Wągrowiec

5 - 1

Olimpia II Szczecin vs Mustang Wielgie

1 - 1

Górnicza Konin vs Grom Wolsztyn

2 - 3

KKP Chełmża vs Polonia Środa Wielkopolska

11 - 2

GSS Grodzisk Wielkopolski vs Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski

3 - 2

Unia Swarzędz vs Sparta Oborniki