Pierwsza drużyna Orlików 2010 rozpoczyna ligowe zmagania od zwycięstwa.

Orlik E1 I liga okręgowa grupa 3
1 kolejka Kotwica Kórnik – Błękitni Owińska 6:3 (1:2)

Bramki: Kuba Popczyk ⚽️⚽️⚽️, Aleksander Sznura ⚽️⚽️i Oliwier Cielewicz⚽️.

Skład: Kajetan Olszewski, Jakub Wyrzykiewicz, Leon Wiktorek, Kacper Dziurleja, Oliwier Cielewicz, Gabriel Kanikowski, Kuba Popczyk oraz Aleksander Sznura.

Wznawiamy rozgrywki ligowe po zmianach w kadrze trenerskiej. Przeciwnikiem dzisiaj była drużyna Błękitnych Owińska. Mecz rozgrywamy na bardzo dobrze przygotowanej płycie w Szczodrzykowie. Pierwsze minuty zaczęliśmy bardzo dobrze i w 2 minucie zdobywamy bramkę na 1:0. Dalsza część pierwszej połowy to dużo niedokładności z naszej strony i dwa błędy w obronie, do przerwy 1:2.

Na drugą połowę wychodzimy zmotywowani chcąc bardziej grać krótkimi podaniami. Od początku wysoko atakujemy przeciwnika, stwarzając bardzo dużo sytuacji, z których tylko część wykorzystujemy. Po błędach w wyprowadzeniu piłki i składnych akcjach z naszej strony strzelamy 5 bramek prowadząc już 6:2. W ostatniej minucie tracimy bramkę i mecz kończy się wynikiem 6:3. Za drugą połowę brawo, cieszy, że komunikacja między chłopcami występuje! 👍⚓⚽️