sobota, 20 kwietnia, 2024

Pierwszy sparing na plus.

W dniu 15 lipca o godz.12.00 na obiektach Polonii Środa Wlkp. nasz zespół rozegrał pierwszy mecz sparingowy z beniaminkiem IV ligi gr. płd. Koroną Piaski. W naszej drużynie zaprezentowało się 22 zawodników. Trener Tomasz Nawrot każdemu zawodnikowi umożliwił grę w wymiarze 45 minut. Od początku przeważaliśmy i do przerwy prowadziliśmy 2:0 po bramkach Patryka Bordycha i zawodnika testowanego. Po przerwie sytuacja się nie zmieniła i po bramce z rzutu karnego Adama Rogowskiego prowadziliśmy już 3:0. Dopiero w końcówce meczu gospodarze odpowiedzieli jedną bramką strzałem z dużej odległości i mecz zakończył się wynikiem 3:1(2:0).

I połowa – zaw. testowany, Paweł Przybyłek, zaw. testowany, zaw. testowany, Bartłomiej Olejniczak, zaw. testowany, Piotr Ciesielski, Patryk Bordych, zaw. testowany, Błażej Wieśko, Karol Siejak.

II połowa – Mateusz Erdman, Bartosz Szar, Karol Skiba, zaw. testowany, Adam Rogowski, Dominik Woroch, Dominik Tomaszewski, Kacper Surdyk, Dariusz Chandze, Michał Nowak, zaw. testowany.

bramki: 15′ Patryk Bordych, 40′ zaw. testowany, 65′ Adam Rogowski (k)

19 lipca o godz. 18.00 kolejny sparing rozegramy z Polonią II Środa Wlkp. w Środzie Wlkp.