piątek, 26 kwietnia, 2024
Bez kategorii

Przegrana na start – I liga

Pechowo rozpoczęły sezon piłkarki Hanny Sokół. Do przerwy zespół z Kórnika prowadził na obcym terenie 1:2. Po przerwie mecz wyglądał zupełnie inaczej niż w pierwszej połowie. Martyna Boguszyńska, która tego dnia celowała bezbłędnie dołożyła krótko po gwizdku trzecie trafienie! Szybko jednak na tą bramkę odpowiedziały piłkarki Piastovi i mieliśmy wynik 2:3. Sędzina dyktuje rzut karny dla Kotwicy, który wykorzystuje Boguszyńska jest 2:4! Rzut karny jednak rozwścieczył Gospodynie i szybko odpowiadają trzecią bramką, a za kilka chwil już czwartą.

Ostatecznie to Piastovianki wygrały spotkanie 5:4 za sprawą swojej wyróżniającej się piłkarki Beaty Cabaj.  Dla Kotwicy 4 razy strzelała Boguszyńska!

Szkoda, że wygrywając praktycznie cały czas to spotkanie spotkała nas na koniec taka kara. Wygrana była blisko ale chyba za szybko w nią uwierzyłyśmy. Teraz musimy wyciągnąć wnioski i skupić się na ważnym meczu w Polonią Środa.- mówi nam zawodniczka Kotwicy.

Dziewczyny dopiero zagrają 9 września o 11 na stadionie w Środzie Wlkp!