Przegrana Orlików z LPFA

I Liga Okręgowa gr. 3 – Orlik E1 – Kolejka 11

Kotwica Kórnik – LPFA Skoki 4:5 (3:3)
Bramki: Gabriel Kanikowski⚽️⚽️, Wincenty Orpel⚽️, Kuba Popczyk⚽️

Ostatni mecz ligowy w tej rundzie i mecz u siebie a naszym przeciwnikiem LPFA Skoki.
Dzisiejszy mecz to jak jazda na karuzeli. Dobry początek bo w 1 minucie strzelamy bramkę na 1:0, w 7 minucie prowadzimy 2:0. Chwilę później goście strzelają dwie bramki i wyrównują na 2:2. Następnie wychodzimy na prowadzenie 3:2 i tracimy bramkę na 3:3.
W przerwie kilka słów podpowiedzi dotyczącej gry w obronie i wychodzimy walczyć dalej.
Tracimy bramkę na 3:4 ale się nie poddajemy, napięcie w meczu rośnie, strzelamy bramkę na 4:4 i dalej próbujemy wygrać. Mamy sytuację sam na sam ale dobrze broni bramkarz gości.
Ostatnia minuta, rzut rożny dla gości i…. tracimy bramkę na 4:5.😒
Rozpoczynamy grę od środka ale po chwili sędzia kończy mecz😒

Szkoda porażki, bo mogliśmy dzisiaj wygrać, zabrakło trochę szczęścia, a prosta gra drużyny przyjezdnej pozwoliła im dziś wygrać.
Trudno, kończymy zmagania w tej rundzie na 5 miejscu z niewielką stratą do 3ciej drużyny – LPFA Skoki.
Przed nami jeszcze runda wiosenna gdzie na pewno będziemy walczyć !⚓💚⚽️

Skład: K.Olszewski, K.Dziurleja, L.Wiktorek, A.Sznura, W.Orpel, K.Popczyk, G.Kanikowski oraz K.Wyrzykiewicz, O.Cielewicz, A.Diller.