środa, 24 kwietnia, 2024

Raport z II kolejki Orlika Młodszego

II kolejka II liga okręgowa WZPN Orlik E2 :

Dziś rozegraliśmy spotkanie z nowym dla nas przeciwnikiem PS Gniezno. Od początku meczu było widać, że o zwycięstwo nie będzie łatwo. Pierwsza połowa wraz z jej upływem przebiegała coraz wyraźniej pod nasze dyktando i zakończyła się rezultatem 2:0 dla gospodarzy 😃. W drugiej połowie przeciwnik zdobywa bramkę z rzutu wolnego i dosłownie „dostaje skrzydeł „🛩 Gra staje się coraz bardziej rwana i nie potrafimy sobie z tym poradzić czego efektem dwie kolejne stracone bramki 😱 Wydawać by się mogło, że to już koniec i mecz będzie przegrany ale to nie w stylu naszej drużyny ☝️ Rzucamy się do ataku i dosłownie w ostatnich sekundach zdobywamy zwycięskiego gola! 😁 Wiara we własne umiejętności i walka do końca zawsze popłaca!

Obejrzeliśmy bardzo emocjonujące i dobre piłkarsko widowisko. Do boju Kotwica! ⚓️⚓️⚓️

Kotwica Kórnik- PS Gniezno 4:3 –
Oliwier ⚽️, Wincent ⚽️, Kuba P.⚽️, Adam ⚽️

II kolejka III liga okręgowa WZPN Orlik E2:

Kolejne ligowe spotkanie to mecz z jakże dobrze nam znanym zespołem UKS Śrem. Do meczu przystępujemy w pełni skoncentrowani i szybko obejmujemy prowadzenie 😃. W kolejnych minutach gra się wyrównuje a z czasem daje o sobie znać przewaga fizyczna drużyny gości. Nie zmienia to jednak nic w naszych założeniach i nadal staramy się grać zespołowo, budować akcje począwszy od wprowadzenia piłki przez bramkarza. Wynik końcowy nie jest dla nas satysfakcjonujący ale na pewno możemy być zadowolenie ze sposobu w jaki budowaliśmy akcje, otwarcie gry od bramki i za walkę do końca 💪 Pochwały należą się wszystkim ale taka trochę większa dla Bartka „Szafki”, którego interwencje w bramce zebrały zasłużone oklaski kibiców 👏 Do boju Kotwica! ⚓️⚓️⚓️

Kotwica II Kórnik- UKS II Śrem 3:7