sobota, 20 kwietnia, 2024

Seniorzy i dziewczyny wygrywają

W sobotę na wyjeździe mecz z KS Łopuchowo rozegrali seniorzy. Spotkanie przebiegało pod dyktando piłkarzy Kotwicy. Udało się wykorzystać sytuacje i strzelić dwa gole. Zdobyli je P. Landskowski i J. Jerszyński. W końcówce spotkania gospodarze zdołali strzelić bramkę kontaktową i zrobiło się nerwowo. Na szczęście obrona nie popełniła więcej błędów i Kotwica wywalczyła 3pkt.

Również w sobotę i też na wyjeździe mecz rozgrywały dziewczyny z drużyną Zjednoczonych Kaczory. Dziewczyny szybko objęły dwubramkowe prowadzenie za sprawą A. Śniowskiej i K. Jędraszyk. Niestety pod koniec pierwszej połowy niezdecydowanie w obronie poskutkowało utratą bramki i było 2:1. Na początku drugiej połowy A. Śniowska podwyższyła prowadzenie na 3:1, ale po chwili drużyna przeciwna znów zdobyła bramkę kontaktową. Do końca meczu było sporo walki ale kolejną bramkę udało zdobyć się na 4:2 Kotwicy. Strzeliła ją E. Jankowska, przypieczętowując tym samym wygraną.

Obie drużyny są obecnie wiceliderami w swoich rozgrywkach.