Grają seniorki !

Kleszczewo 20.10.2018 godz.14.00

Kotwica Kórnik vs Medyk II Konin

Seniorzy liderem!

seniorzyW sobotnie popołudnie Kotwica podejmowała Las Puszczykowo. Mecz nie zaczął się dobrze. Teoretycznie słabsi rywale sprawiali kórnickim piłkarzom sporo problemów. W 20′ goście przypieczętowali przewagę zdobyciem bramki. Błąd przy wyprowadzeniu piłki przez Kotwicę spowodował wyprowadzenie przez Las Puszczykowo kontry, która zakończyła się precyzyjnym strzałem. Na szczęście utrata gola dobrze zadziałała na Kotwicę i już 5 minut pozniej był remis. Bramkę na 1:1 zdobył z rzutu karnego J. Jerszyński.
Szanse na podwyższenie wyniku mieli jeszcze J. Jerszyński oraz M. Mościpan ale do przerwy wynik nie uległ zmianie. W 70′ gola na wagę 3 pkt po raz kolejny zdobył J. Jerszyński. Należy jednak docenić zagranie R. Kuzy, który ambitnie zawalczył o piłkę, a następnie precyzyjnie ją dograł.

Ciężko wywalczone 3 pkt cieszą tym bardziej, że dzisiejsze spotkanie przegrał Huragan Pobiedziska i Kotwica powróciła na pozycję lidera.