czwartek, 25 kwietnia, 2024
Bez kategorii

Seniorzy liderem!

seniorzyW sobotnie popołudnie Kotwica podejmowała Las Puszczykowo. Mecz nie zaczął się dobrze. Teoretycznie słabsi rywale sprawiali kórnickim piłkarzom sporo problemów. W 20′ goście przypieczętowali przewagę zdobyciem bramki. Błąd przy wyprowadzeniu piłki przez Kotwicę spowodował wyprowadzenie przez Las Puszczykowo kontry, która zakończyła się precyzyjnym strzałem. Na szczęście utrata gola dobrze zadziałała na Kotwicę i już 5 minut pozniej był remis. Bramkę na 1:1 zdobył z rzutu karnego J. Jerszyński.
Szanse na podwyższenie wyniku mieli jeszcze J. Jerszyński oraz M. Mościpan ale do przerwy wynik nie uległ zmianie. W 70′ gola na wagę 3 pkt po raz kolejny zdobył J. Jerszyński. Należy jednak docenić zagranie R. Kuzy, który ambitnie zawalczył o piłkę, a następnie precyzyjnie ją dograł.

Ciężko wywalczone 3 pkt cieszą tym bardziej, że dzisiejsze spotkanie przegrał Huragan Pobiedziska i Kotwica powróciła na pozycję lidera.