piątek, 19 kwietnia, 2024
Bez kategorii

seniorzy przywożą cenne 3 pkt

Podopieczni Tomasza Nawrota w minioną sobotę udali się do Międzychodu walczyć o punkty niezbędne do ligowej klasyfikacji. Po serii 3 porażek zespół najpierw zremisował w Wysoce a następnie wygrał zaległe spotkanie ze Skokami 4:2. Pełni nadziei udali się na gorący teren do Międzychodu. Bardzo dobrze weszliśmy w mecz bo już w 8 min. po koronkowej akcji B. Wieśko w polu karnym otrzymuje piłkę od A. Giczeli i mamy 1:0. Nadal przeważamy i stwarzamy sobie kolejne sytuacje. Następuje 27 min. po faulu na B.Olejniczaku piłkę ustawił P. Bordych i z ok. 18 metrów oszukał strzałem mur i bramkarza, strzelamy drugą bramkę i mamy 2:0 dla Kotwicy. Później następuje przestój w naszej grze i w ciągu sześciu minut tracimy dwie bramki i zamiast spokojnie kontrolować mecz w I połowie tracimy dwubramkową przewagę i po 45 minutach mamy remis 2:2. Druga połowa ponownie bardzo dobra w naszym wykonaniu, mamy przewagę, kontrolujemy grę i przeprowadzamy składne akcje pod bramką Warty. Nadchodzi 63 min. i po odważnej szarży lewą stroną P. Przybyłek ogrywa obrońcę i dośrodkowuje z linii końcowej prosto na głowę K.Skiby, który strzałem głową ustala wynik meczu na 3:2 dla Kotwicy. Końcówka meczu to ataki gospodarzy i mądra gra obronna naszej drużyny. Koniec meczu i wywozimy cenne 3 pkt. z gorącego terenu w Międzychodzie. Brawo zespół.

Warta Międzychód – Kotwica Kórnik – 2:3 (2:2)

bramki: B. Wieśko, P. Bordych, K. Skiba

KOTWICA: M.Erdman – D.Kowalewski (71′ D. Woroch), B.Olejniczak ( 46′ P. Przybyłek), K.Skiba, P.Ciesielski, D.Lisek, P.Bordych, D.Chandze, A.Giczela (80′ M. Nowak), M.Jakubek (67′ M. Maśliński), B.Wieśko