sobota, 20 kwietnia, 2024
Rocznik 2006/2007

Trampkarze odnoszą zwycięstwo w ostatnim meczu rundy jesiennej

Kotwica Kórnik- Dyskobolia Grodzisk Wlkp. 7:2 ( 4:0)

11 kolejka I Liga okręgowa Trampkarz C1 Kotwica: Marcinkowski Bartosz (B), Adamowicz Borys, Siejek Maksymilian, Piętka Borys, Plaszczak Krzysztof, Loga Jakub (K), Kasprowicz Mateusz, Chmielewski Borys, Rozmiarek Piotr, Błaszak Maksymilian, Stolarek Stanisław.Rezerwowi: Soczka Franciszek, Borowiecki Przemysław, Nowicki Dominik, Alankiewicz Mikołaj, Przyborski Wojciech. Bramki: Loga Jakub ⚽️⚽️⚽️, Kasprowicz Mateusz ⚽️, Stolarek Stanisław ⚽️, Rozmiarek Piotr ⚽️, Przyborski Wojciech ⚽️.

Tak jak mecz dzieli się na dwie połowy tak i my zobaczyliśmy dziś dwa oblicza drużyny. Pierwsza połowa to poukładana gra z naszej strony, dużo podań po ziemi, aktywne wykorzystanie skrzydłowych. To wszystko powoduje, że do 30 minuty prowadzimy już 4:0 i w pełni kontrolujemy przebieg spotkania. Druga połowa to oddanie inicjatywy przeciwnikowi.

Przeprowadzone zmiany nie mogą być usprawiedliwieniem dla faktu, że drużyna nie potrafi odzyskać inicjatywy a na boisku panuje chaos. Taki stan rzeczy wykorzystuje przeciwnik i zdobywa 2 bramki, w tym jedną z rzutu karnego.

Finalnie wygrywamy to spotkanie wysoko i w pełni zasłużenie ale radość ze zwycięstwa nie jest pełna gdyż 30 minut drugiej połowy zagraliśmy po prostu słabo. Było to ostanie spotkanie tej rundy, którą kończymy na 8 miejscu w 12 zespołowej tabeli.