czwartek, 25 kwietnia, 2024

Trampkarze remisują na inaugurację

Kotwica Kórnik – Orły Komorniki 2:2 (2:0)

W sobotę 06 kwietnia drużyna trampkarzy starszych rozegrała na boisku w Kórniku pierwszy mecz rundy wiosennej I ligi WZPN, a rywalem była drużyna Orły Komorniki.
Zespół Kotwicy zaprezentował się bardzo dobrze. Przez 75 minut gry prowadziliśmy 2:0. Stwarzaliśmy sobie sytuacje bramkowe, mądrze rozgrywaliśmy w środkowej strefie boiska. Dobrze funkcjonowała współpraca między formacjami zarówno w fazie bronienia jak i atakowania. Efektem dobrej gry były dwie bramki Maksa Pogonowskiego oraz Mateusza Francuzika. Niestety w końcówce meczu rywale strzelili bramkę kontaktową wykorzystując chwilę niezdecydowania naszej obrony. Po straconej bramce pięć minut przed końcem meczu graliśmy zbyt nerwowo popełniając kilka błędów, na dodatek w ostatniej minucie gry w zamieszaniu pod naszą bramką sędzia podyktował jedenastkę dla zespołu z Komornik. Nasz bramkarz wyczuł kierunek strzału rywala, jednak piłka wpadła do bramki po precyzyjnym strzale przy słupku.

Bramkę dla Kotwicy strzelali Mateusz Francuzik i Maksymilian Pogonowski.