środa, 24 kwietnia, 2024

W Ostrowie na 3

Żeński zespół „Kotwicy” podejmował  na wyjeździe Ostrovie Ostrów Wlkp którą pokonał 3:0. W pierwszej połowie bramkę dla drużyny przyjezdnych strzeliła Klaudia Jędraszyk. Na kolejny celny atak poczekać musieliśmy do drugiej połowy. Popisowy strzał oddała Viola Biegańska z rzutu wolnego i tym samym pokonała bramkarkę gospodarzy, podwyższając wynik na 2:0. Trzecią okazję do strzelenia bramki wykorzystała Ewa Weber ustalając wynik spotkania na 3:0.

W 11 meczowej wystąpiły:

Wieczorek- Chojnacka, Serafiniak, Boruch, Marcinkowska- Jaskuła, Biegańska, Jędraszyk(C), Boguszyńska- Grzybkowska, Weber

Trener Jankowiak dokonał trzech zmian: Biegańska- Szprync, Jędraszyk- Lewandowska, Weber- Bolewska.