Warta Śrem 3:1 Kotwica Kórnik

Skład: M. Trochanowski, M. Wawrzynowicz, G. Sołtysiak, P. Landskowski, P. Kaczmarek, J. Frankowski, D. Chandze, Ł. Słabolepszy, T. Nawrot, P. Wolkiewicz, J. Jerszyński

Rezerwa: M. Gonda, T. Górny, D. Kowalewski, D. Przybył, K. Przybył

Kartki: P. Landskowski (żółta)

Po nie najlepszym meczu Kotwica uległa Warcie 1:3. W pierwszej połowie żadna drużyna nie potrafiła wykorzystać sytuacji i drużyny schodziły do szatni przy wyniku 0:0. Druga połowa rozpoczęła się dobrze bo bramkę na 1:0 zdobył D. Chandze, który wcześniej nie wykorzystał kilku niezłych okazji. Niestety radość nie trwała długo bo po chwili Warta doprowadziła do wyrównania. W ciągu kolejnych 10 minut zdobyła jeszcze dwie bramki. Po trzech szybko zadanych ciosach Kotwica nie była w stanie się podnieść i mecz zakończył się zwycięstwem Warty 3:1.