środa, 24 kwietnia, 2024
Bez kategorii

Wygrana Seniorek na inaugurację!

Wygrywamy swój pierwszy II-go ligowy mecz z KKP II Bydgoszcz 2:1!herb Kotwica

Bramki strzelały dla nas w 47′ Ewa Weber po podaniu Marty Kaczmarczyk oraz w 90′ Hania Cerajewska po podaniu Weber! Gol dla rywali padł w 92 minucie.
Myślałyśmy, że tylko początek spotkania będzie taki, że to przeciwniczki prowadzą grę i atakują nasze pole bramkowe.Jak się okazało pierwsza połowa należała do Gości. Miały wiele sytuacji do strzelenia bramki ale szczęście dziś sprzyjało nam! O pierwszej części w szatni jak najszybciej zapomniałyśmy, żeby w drugiej pokazać na co nas naprawdę stać. I tak w 47 min idealne podanie Kaczmarczyk wykorzystuje nasz Suchar! Zapanował większy spokój z naszej strony i większe panowanie nad piłką. W 75 min potrzebna była zmiana Marty Boruch która ucierpiała po brutalnym faulu rywalki. Do 90 minuty mecz stał się wyrównany ale kiedy Hania podniosła wynik na 2:0 nasza czujność została uśpiona i rywalki strzeliły kontaktowego gola. Na szczęście na odrabianie strat było już za późno bo chwilę później Pani Sędzina zakończyła spotkanie! Trzeba dodać, iż w bramce Kotwicy stanęła dziś Aleksandra Godlewska z zespołu Młodziczek, która zastąpiła kontuzjowaną Blige zjawiskowo! Gratulujemy występu i liczmy na dalsze starty tej zawodniczki w naszej lidze!

Skład Kotwicy: Godlewska, Chojnacka, Boćkowska, Zalaszewska, Serafiniak, Jaskuła, Boguszyńska, Weber, Jędraszyk(45′ Cerajewska), Boruch(75′ Suchorowska), Grzybkowska(45′ Kaczmarczyk)

Dziękujemy wszystkim przybyłym kibicom na to spotkanie!