czwartek, 25 kwietnia, 2024

Wyniki grup seniorskich

Seniorki pokonały GOSRiT Luziono 3:1 a strzelczyniami bramek były: Jędraszyk, Boguszyńska i Dziabaszewska

Początek spotkania zaskoczył wszystkich. Gospodynie objęły prowadzenie już w 1 minucie meczu. Po wielu naszych akcjach, w których brakowało ostatniego podania, udało się w końcu strzelić wyrównująca bramkę. Po przerwie nasz styl gry niestety się nie zmienił, ale walka i ambicja udało się doprowadzić do korzystnego dla nas wyniku. Z obserwacji kilku meczu można wyciągnąć wniosek, że dziewczyny nie grają zespołowo dlatego tak ciężko przychodzi im wynik zwycięski.

Skład: Godlewska, Chojnacka, Plewa (Boruch), Majewska, Dura, Jaskuła, Dziabaszewska, Weber, Cerajewska (Bieganska), Boguszynska, Jedraszyk

Seniorzy w sobotnim meczu z Lechią Kostrzyn odnieśli porażkę 0:2.