piątek, 19 kwietnia, 2024

Zabrakło determinacji…

Polonia Środa Wlkp- Kotwica Kórnik 3:2 (0:2)

Cóż się dzieje?! Tydzień temu w Piastowie z 4:2 do 4:5, wczoraj z 2:0 do 2:3! Zacznijmy od początku….

Pierwsza połowa meczu całkiem wyrównana, jednak Kotwica mogła mówić o dużej dawce szczęścia! Poprzeczka,słupek Gospodyń i świetnie grająca Agata Magoń w bramce Kotwicy pozwoliły zejść do szatni z wynikiem 2:0! Obie bramki strzeliła Boguszyńska. Najpierw rzut wolny następnie rzut karny. Niestety w wyniku faulu Martyna doznała urazu głowy i musiała udać się do szpitala na badania przez co nie mogliśmy jej zobaczyć w drugiej połowie spotkania.

Dziewczyny wyszły zdeterminowane na drugą część meczu. Cel był jeden- utrzymać wynik. Gospodynie jednak wiedziały o co grają i konsekwentnie przez 45 minut atakowały bramkę Kotwicy. Od 70 min podobnie jak w Piastowie zabrakło sił a Polonia niczym taran nacierała ze zwiększoną mocą. Bramka z rzutu rożnego dodała tylko wiatru w żagle. Mecz zakończył się wynikiem 3:2 dla Gospodyń.

Czyżby nad Kotwicą ciążyło jakieś fatum? Podobnie jak Seniorki, Seniorzy i Trampkarze również przegrali swoje mecze będąc na dwu bramkowym prowadzeniu…Czy to może jednak brak koncentracji i gorsze przygotowanie?

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć dzięki naszym patronom medialnym, którzy byli obecni  na meczu: