piątek, 19 kwietnia, 2024

Zwycięski weekend

13095863_607380912748925_8877441514250868206_n

To był udany weekend (7-8.05) dla Kotwicy. 5 wygranych meczy, jeden remis i tylko jedna porażka to wyniki naszych zespołów.

SENIORZY pokonali na własnym boisku Płomień Przyprostynia 4:0 (3:0)! Bramki w tym spotkaniu strzelili: Kowalewski, Nowak, Wieśko, Bartkowiak. To bardzo cenne punkty dla drużyny Trenera Dłużyka, która umocniła się na 8 miejscu w tabeli.

SENIORKI również odniosły zwycięstwo na własnym boisku. Podobnie jak Panowie strzelily cztery bramki jednak pozwoliły stracić jedną. W końcu mogliśmy zobaczyć bramki Martyny Boguszynskiej, która zaliczyła trzy trafienia a Jędraszyk dołożyła jedna od siebie. Kotwica Kórnik- Olimpia Szczecin 4:1.

JUNIORZY 08.05 wygrali piąte spotkanie w tej rundzie. Tym razem pokonali Tarnovie Tarnowo Podgórne 4:1 i objęli prowadzenie w tabeli! Bramki zdobyli Mikołaj Przewoźny x3 i Dawid Marciniak.

TRAMPKARZE również 8 maja ale na swoim boisku rozgromili swojego rywala. Lechia Kostrzyn przegrała aż 8:1 z naszymi chłopcami.

MŁODZIKI 7 maja rozegrali pierwszy mecz w tej rundzie na swoim boisku. Wynik do przerwy bezbramkowy co dobrze wróżyło, niestety od drugiej połowy Kotwica przegrywała 0:2 z Wartą ŚremZawodnicy Kotwicy jednak po raz kolejny pokazali, że walczą do końca. Kontaktową bramkę zdobył Bartek Kledzik a do remisu gola dołożył Wojtek Pinczak. Kotwica Kórnik- Warta Śrem 2:2.

ORLIK E1 7 maja na boisku przy Błoniach odnieśli bolesną porakżę ze Szkołą Piłkarską Marcina Drajera 1:8.

ORLIK E2 pokonał u siebie spektakularnie Polonię II Środa Wlkp. 12:4!