sobota, 27 kwietnia, 2024

Kotwica 5:1 Grom Wolsztyn (dziewczyny)

zdjWysoką wygraną zakończył się mecz seniorek Kotwicy z Gromem Wolsztyn. Od początku spotkania widać było niezwykłe zdeterminowanie . Na efekt nie trzeba było długo czekać bo już w 7′ bramkę na 1:0 zdobyła E. Jankowska.  Gra układała się bardzo dobrze niestety w 20′ zawodniczki Gromu po rzucie wolnym i niepewnej interwencji bramkarki doprowadziły do wyrównania. Od tego momentu gra stała się chaotyczna, a zawodniczki gości poczuły się pewniej i co jakiś czas zagrażały bramce Kotwicy, na szczęście do przerwy więcej goli nie padło. Drugą połowę znów dobrze rozpoczęła Kotwica w 50′ bramkę na 2:1 po technicznym uderzeniu zdobyła K. Jędraszyk. Tym razem zdobyty gol zmobilizował dziewczyny do jeszcze lepszej gry. W 70′ wynik na 3:1 podwyższyła E. Jankowska. Kilka minut pózniej było już 4:1, a kolejną bramke zdobyła E. Jankowska dla której był to już 22 gol w tych rozgrywkach. W końcówce spotkania wynik na 5:1 ustaliła A. Liskowiak, która przelobowała bramkarkę Gromu.

Skład: K. Wieczorek, K. Jaskuła, B. Jakubowska, W. Rychlewska, K. Serafiniak, M. Boguszyńska, M. Styperek, I. Piechowiak, K. Jędraszyk, D. Latuszek, E. Jankowska

Rezerwa: G. Miesiąc, M. Mośkowiak, W. Czerwonka, M. Mucha, K. Szprync, A. Liskowiak