Aktualności

9 lipca 2017 - 0:40

Grupa Orlika ze względu na dużą liczebność została podzielona na dwie drużyny. Taki podział umożliwił wszystkim zawodnikom na rozgrywanie meczy. Sztab szkoleniowy tworzy para trenerów: Marek Bugajski i Mateusz Skrzypczak.

Kotwica I Kórnik
Runda jesienna
Orlik E1 Kotwica I
gr. 2 III liga okręgowa

Wyniki meczów:

1920 Mosina 2-11 (0-7) Kotwica Kórnik
Rozmiarek
Chęciek
Kasprowicz
Loga
Dopierała x2
Wittmann x2
Wiatr x3.

GTS Phytopharm Klęka 1-4 (1-0) Kotwica Kórnik
Piętka x2
Rozmiarek
K. Włodarz

Kotwica Kórnik 17-0 (12-0) Polonia II Środa Wlkp.
Plaszczak x3
Kasprowicz x4
Piętka
Wittmann x2
Wiatr x4
K. Włodarz
Samobójcza x2

Unia Swarzędz 1-2 (1-0) Kotwica Kórnik
Loga
Wiatr

Kotwica Kórnik 7-5 (3-3) Chrobry II Gniezno
Piętka x4
Wiatr x3

Kotwica Kórnik 4-5 (1-2) 1920 Mosina
Trybus
Susfał
Grzona
Zięta

Kotwica Kórnik 5-0 (1-0) GTS Phytopharm Klęka
Rozmiarek x2
Piętka
Wiatr
Kasprowicz.

Polonia II Środa Wlkp. 1-7 (1-1) Kotwica Kórnik
Wiatr x2
Susfal x2
Nowicki
Chmielewski
Samobójcza

Kotwica Kórnik 10-1 (6-1) Unia Swarzędz
Kasprowicz x2
Piętka
Wittmann x2
Wiatr x3
Loga x2

Chrobry II Gniezno 4-8 (1-4) Kotwica Kórnik
Kasprowicz x2
Piętka x2
Wittmann x3
Grzona

Bilans 75-20

bramki strzelali:

Wiatr 17, Piętka 11, Kasprowicz 10, Wittmann 9, Loga 4, Rozmiarek 4, Plaszczak 3, Susfał 3, Dopierała 2,
Grzona 2, K. Włodarz 2, Chęciek, Chmielewski, Nowicki, Trybus, Zięta

 

Runda wiosenna
Orlik E1 Kotwica I
gr. 1 M III liga okręgowa

Wyniki meczów:

Orlik Poznań 1-3 (1-1) Kotwica Kórnik
Wiatr x2
Kasprowicz

Kotwica Kórnik  2:8 (0:4) Mieszko Gniezno

Wiatr
Wittmann

Lider Swarzędz 4-6 (3-1) Kotwica Kórnik
Wiatr x3
Plaszczak
Piętka
samobójcza

Avia Kamionki 0-3 (0-0) Kotwica Kórnik
Wiatr
Wittmann
Banaszak

Kotwica Kórnik 2-0 (1-0) SKS „13” Poznań
Piętka x2

Kotwica Kórnik 3-2 (2-1) Orlik Poznań
Plaszczak
Wiatr
Loga

Mieszko Gniezno 6:2 (3:1) Kotwica Kórnik

Piętka x2

Kotwica Kórnik 10:0 (4-0) Avia Kamionki
Piętka x2
Wiatr x4
Banaszak x2
Wittmann
Grzona

Kotwica Kórnik 3-1 (1-0) Lider Swarzędz
Loga x2
Banaszak

SKS 13 Poznań 4-4 (3-1) Kotwica Kórnik
Banaszak
Rozmiarek
Plaszczak
Wiatr

Kotwica Kórnik 2-1 (0-1) Sparta Oborniki
Wiatr
Rozmiarek

Sparta Oborniki 5-0 (4-0) Kotwica Kórnik

Bilans bramkowy 40-32

bramki strzelali:

Wiatr 14, Rozmiarek 2, Banaszak 5, Plaszczak 3, Loga 3, Piętka 7, Wittmann 3, Grzona. Kasprowicz

Bilans bramkowy sezonu: 115-52

Wiatr 31, Piętka 18, Wittmann 12, Kasprowicz 11,
Loga 7, Plaszczak 6, Rozmiarek 6, Banaszak 5, Grzona 3, Susfał 3, Dopierała 2, K. Włodarz 2, Chęciek, Chmielewski, Nowicki, Trybus, Zięta

Kadra zespołu na wiosnę (12 osób):
Bartek Marcinkowski, Kuba Loga, Mateusz Kasprowicz, Borys Piętka, Piotr Rozmiarek, Filip Wittmann, Maciek Wiatr, Igor Chęciek, Krystian Grzona, Borys Chmielewski, Oskar Banaszak, Krzysztof Plaszczak

 

Kotwica II

Runda jesienna
Orlik E1 Kotwica II
gr. 3  III liga okręgowa

Kotwica II Kórnik 0:9 (0-4) Avia Kamionki

Orlik Poznań 9-1 (5-0) Kotwica II Kórnik
Trybus

Kotwica II Kórnik 2-1 (1-1) Warta Śrem
Trybus
Szczepaniak

Kotwica II Kórnik 4-1 (3-0) Kłos Zaniemyśl
Bartkowiak
Trybus x3

Avia Kamionki 1-0 (1-0) Kotwica II Kórnik

Kotwica II Kórnik 0-14 (0-7) Orlik Poznań

Warta Śrem 2-1 (1-1) Kotwica II Kórnik
Piętka

Kłos Zaniemyśl 2-11 (1-5) Kotwica II Kórnik
Loga x5
Trybus x2
Plaszczak.x4

Kotwica II Kórnik 1-4 (0-1) Clescevia Kleszczewo
Trybus

Bilans bramek 20-43

bramki strzelali: Trybus 8, Loga 5, Plaszczak 4, Bartkowiak, Piętka, Szczepaniak

 

Runda wiosenna
Orlik E1 Kotwica II
gr. 8  III liga okręgowa

 

Wyniki meczów:

UKS Śrem 2:2 (0:1) Kotwica II Kórnik
Nowicki
Trybus

Kotwica II Kórnik 3:5 (0:2) Lotnik Poznań
Susfał
Alankiewicz x2

Las Puszczykowo 7-2 (1-3) Kotwica II Kórnik
Stepczyński
Trybus

Lotnik Poznań 5-6 (1-4) Kotwica II Kórnik
Alankiewicz x3
Trybus x2
Bartkowiak

UKS Śrem 6:4 (3:2) Kotwica II Kórnik
Trybus x3
Susfał

Kotwica II Kórnik 2:5 (0:2) Las Puszczykowo
Nowicki
Susfał

Bilans bramek 19-30

bramki strzelali: Trybus 7, Alankiewicz 5, Susfał 3, Nowicki 2, Bartkowiak, Stepczyński

Bilans sezonu: 39-73

Trybus 15, Alankiewicz 5, Loga 5, Plaszczak 4, Susfał 3, Bartkowiak 2, Nowicki 2, Piętka, Stepczyński, Szczepaniak

Kadra na wiosnę (14 osób):

Dawid Szymaniak, Kacper Bartkowiak, Kuba Dopierała, Mateusz Kramski, Marek Modrowski, Dominik Nowicki, Dawid Schlecht, Bartek Susfał, Igor Zięta, Mikołaj Alankiewicz, Maks Trybus, Adam Raczyński, Maks Stepczyński, Stasiu Zimny

Najwyższa frekwencja:

Loga Jakub, Rozmiarek Piotr, Szymaniak Dawid, Wiatr Maciej, Wittmann Filip – 100%

Z rocznika 2006/2007 na konsultacje kadry WZPN powołani byli Jakub Loga i Borys Piętka

Kotwica I Kórnik zajęła drugie miejsce w I grupie mistrzowskiej w III lidze okręgowej. O awans do drugiej ligi potrzebny był mecz barażowy ze Spartą Oborniki. Pierwsze spotkanie wygraliśmy u siebie 2:1, a na wyjeździe przegraliśmy 0:5. Niestety – wynik ten oznacza, że w przyszłym roku pozostaniemy w tej samej klasie rozgrywkowej.

Kotwica II Kórnik zajęła ostatnie – IV miejsce w 8 gr. Ligi III Orlika E1.

W obu drużynach na jesień skład był powoływany z tygodnia na tydzień spośród następujących zawodników:

Dawid Szymaniak, Kacper Bartkowiak, Kuba Dopierała, Mateusz Kramski, Marek Modrowski, Dominik Nowicki, Dawid Schlecht, Bartek Susfał, Igor Zięta, Mikołaj Alankiewicz, Maks Trybus, Adam Raczyński, Maks Stepczyński, Stasiu Zimny, Michał Szczepaniak, Bartek Marcinkowski, Kuba Loga, Mateusz Kasprowicz, Borys Piętka, Piotr Rozmiarek, Filip Wittmann, Krzysztof Włodarz, Piotr Włodarz, Maciek Wiatr, Igor Chęciek, Krystian Grzona, Borys Chmielewski, Oskar Banaszak, Krzysztof Plaszczak.










NAJBLIŻSZY MECZ. ZAPRASZAMY!
NAJBLIŻSZE MECZE NASZYCH DRUŻYN
Seniorzy: IV Liga - Tabela
IV Liga: Następna kolejka
Seniorki: II Liga - Tabela
Zapraszamy na mecz!
Sponsor Generalny
UM Kórnik
Sponsor Główny
TFP
Partner Techniczny
Sponsorzy
Moto Punkt
Patroni Medialni