piątek, 26 kwietnia, 2024

Seniorzy wygrywają! Seniorki przegrywają.

Płomień Przyprostynia- Kotwica Kórnik 1:2

Kotwica Kórnik- Polonia Środa 0:2

Seniorzy – nasza klubowa duma wygrywa z Płomieniem Przyprostynia 2:1 bramki dla Kotwicy: 4′ Błażej Wieśko, 10′ Michał Nowak

Pierwsze 30 min. to zdecydowana dominacja Kotwicy, przy lepszej skuteczności wynik powinien oscylować 3 lub 4:0 dla Kotwicy. Po tym upływie czasu gra się wyrównała i w 45 min. przed zejściem do szatni Płomień zdobył bramkę kontaktową. Po przerwie wyraźna przewaga Kotwicy, tylko nieskuteczność naszych piłkarzy spowodowała że wynik nie uległ zmianie. Mieliśmy nadzieję na podwyższenie wyniku kiedy w 83 min. Zieliński oddał bombowy strzał ,jednak minimalnie minął spojenie poprzeczki i słupka.

SKŁAD: Lesiński, Wawrzynowicz, Pytlak,Kowalewski, Korcz (70′ Bartkowiak), Nawrot, Chandze, Nowak (50’Krenz), Daniel (76′ Rogowski) , Wolkiewicz, Wieśko. Rezerwa: Haze,Rogowski, Kuza, Krenz, Zieliński (65’Wieśko), Bartkowiak, Kuberacki.

Seniorki

U siebie ulegają Polonii Środa Wlkp. 0:2 (Lewicz, Mikołajczak). Kolejny mecz w dobrym wykonaniu dziewczyn, jednak znów przypieczętowany porażką. Gra wysokim pressingiem, prowadzenie gry, kilka sytuacji podbramkowych- to wszystko można było zobaczyć na Błoniach w wykonaniu Kotwicy.
Niestety nie udaje się strzelić bramki. Zabrakło SKUTECZNOŚCI. Trzeba się przyzwyczaić, że w tej lidze trzeba wykorzystać nawet jedną jedyną sytuację bramkową. Rywalki wykorzystały najpierw błąd ustawienia obrońców a później zamieszanie w polu karnym. Obie bramki stracone w pierwszej połowie.

Skład: Blige- Chojnacka, Jędraszyk, Boguszyńska, Serafiniak (Liskowiak)- Jaskuła- Dziabaszewska, Suchorowska (Boćkowska), Boruch (Cerajewska)- Weber, Grzybkowska (Kaczmarczyk)